media
15.04.2021

Engelli Çocuk Puseti Fiyatları

Engelli çocuk pusetleri, ihtiyaca yönelik olarak birçok farklı özellikte olabildikleri için engelli çocuk puseti fiyatlarını etkileyen birçok farklı etken mevcuttur. Engelli çocuk puseti fiyatını etkileyen etkenlerden biri ürünün üretildiği materyaldir. Ayrıca pusetlere opsiyonel olarak birçok farklı özellik eklenebilmektedir. Bu özelliklerin niteliğine göre engelli puseti fiyatları artış gösterebilmektedir. 

Read More
media
11.04.2021

Akülü Tekerlekli Sandalye Temizlik ve Bakımı

Akülü tekerlekli sandalye bakımı ve temizliği, ürünün ömrünü uzatabilmek adına oldukça önemli noktalardır. Temizliği ve bakımı düzenli şekilde yapılan akülü sandalyelerin daha uzun süre ve daha sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için son derece önemlidir. 

Read More
media
30.03.2021

Akülü Tekerlekli Sandalye Akü Ömrünü Etkileyen Faktörler

Akülü tekerlekli sandalye akü ömrünü etkileyen birçok farklı faktör mevcuttur. Akünün yaşı, bu faktörler arasında yer almaktadır. Akü ömrü ortalama olarak 1 yıldır. Bu sürenin ardından akülerin şarj tutmamaya başlaması ve daha sık şarj edilme ihtiyacının doğması sık görülen bir durumdur.

Read More
media
16.03.2021

Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Akülü tekerlekli sandalye fiyatları farklı modeller arasında seçim yapmak durumunda kullanıcıların kararını etkileyen faktörlerden önemli bir tanesidir. Ekonomik akülü sandalye fiyatlarına sahip modeller bulunsa da kullanım amacı ve modelin özelliklerine göre akülü sandalye fiyatları artabilmektedir.
Read More
media
02.03.2021

Manuel Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Tekerlekli sandalye fiyatlarını etkileyen önemli noktalardan ilki, ürünün üretildiği materyaldir. Tekerlekli sandalyeler, çoğunlukla çelik veya alüminyum malzemeden üretilirken; alüminyum yapıya sahip olması hem daha hafif olmasını sağladığı hem daha dayanıklı hem de paslanmaya karşı daha dayanıklı olduğu için, tekerlekli sandalye fiyatını etkileyen önemli bir faktördür.

Read More
media
12.11.2020

Poylin P288 Multi Fonksiyonel Akülü Tekerlekli Sandalye

Türkiye genel olarak yer şekilleri ve jeolojik bakımından çeşitlilik gösteren bir ülke olmasının yanı sıra yükseltisi de fazla olan bir ülke. Yaşadığımız şehirlerin arazi ve yol yapısı birbirinden farklılık göstermekte ve bu da engelli vatandaşlarımız için bazen sorun teşkil edebiliyor.  Kullanılan akülü tekerlekli sandalye ve manuel tekerlekli sandalye kullanılan bölgenin arazi koşullarına da uygun olması gerekmektedir. Poylin Medikal' in en üst segment modellerinden biri olan  Poylin P288 Elektrikli Ayak Kalkar ve Sırt Yatar Akülü Tekerlekli Sandalye, bu koşullara en uygun arazi tip akülü sandalyeler arasında yer almaktadır. 

Read More
media
08.10.2020

Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti

Poylin Medikal, engelli dünyasında birçok farklı tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modelleri ile engelli bireylerin yanında olmaya ve yeni ürünler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ürün koleksiyonu oldukça geniş olan Poylin Medikal’in engelli ürünleri arasında Engelli Bebek Puseti ve farklı çocuk tekerlekli sandalyesi modelleri de görebilirsiniz.
Read More
media
28.09.2020

Poylin P981 Pediatrik Tekerlekli Sandalye

Poylin P981 Multi-fonksiyonel tekerlekli çocuk sandalyesi, yüksek kalitesi ve konforu ile öne çıkan pediatrik çocuk sandalyeleri  arasında yer almaktadır. Ergonomik yapıdaki oturma ve sırt minderleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile yüksek konforunu koruyabilen Poylin P981 pediatrik çocuk sandalyesi  aynı zamanda dolgu ön ve arka tekerlekleri ile konforlu bir sürüş sağlamaktadır. 
Read More
media
20.07.2020

Poylin P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Yeni Tasarımı ile Stoklarda!

Poylin Medikal, kuruluşundan bu yana yeniliklere açık ve "Değişmeyen tek şey değişimdir" ilkesini ürünlerine yansıtan yenilikçi bir marka olarak ürünlerini müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre yeniden tasarlayan, standart tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modellerinin dışına çıkan , dünyayı ve piyasayı yakından takip edip ürünlerine yansıtan bir firma olmaya devam ediyor. Bu doğrultuda piyasaya ilk çıktığı zaman şase olarak standart bir model olarak sunulmuş olan Poylin P200 katlanabilir akülü sandalye modeli tasarımı değiştirilerek ve kullanıcıların istek ve taleplerine göre ekstra özellikler ile geliştirildi.

Read More
media
13.07.2020

Poylin P967 Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye

Manuel tekerlekli sandalye modelleri arasında yer alan Poylin P967 alüminyum tekerlekli sandalye, birçok farklı özelliği barındıran, üst düzey ürün kalitesine sahip ve bu özelliklerine rağmen ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip olmasıyla oldukça öne çıkan ve yüksek talep gören Poylin tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır. 

Read More