media
12.12.2022

Tekerlekli Sandalye de Dünyada ilk ve Tek

Dünya’da ilk evrensel hareket simülasyonunu biz geliştirdik

SIMO, tekerlekli sandalyedeki oturma duruşunu doğrulamak ve iyileştirmek için tasarlanmış benzersiz bir hareketlilik simülatörüdür. SIMO ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor:

SIMO, ölçüm süresini en aza indirerek ve prosedürleri basitleştirerek hareketliliği değiştirir. Kişisel ihtiyaçlara ve yaşam tarzına göre vücut pozisyonunu ve tekerlekli sandalye performansını iyileştirdiği için hem yeni hem de halihazırda var olan kullanıcılara fayda sağlayabilir. 

Kullanıcının vücuduna %100 uygun yeni tekerlekli sandalye. Yanlış oturma pozisyonundan kaynaklanan sağlık problemlerinin önüne geçme. Üretim öncesi tekerlekli sandalyeyi deneyimleme fırsatı. Değerlendirme ve oturma pozisyonunun iyileştirilmesi.


Simon'ın icadıyla, henüz var olmayan bir tekerlekli sandalye hissini gerçeğe dönüştürmeyi başardık.

SIMO operasyonu aşağıdaki gibi özetlenmiştir: SIMO, her bir bedenin kendine özgü ihtiyaçlarını derinlemesine anlayarak, farklı koşullar ve konfigürasyonlar altında tekerlekli sandalyeyi oturtma ve hareket ettirme deneyimini simüle eder ve böylece nihai oturma duruşu için tam tekerlekli sandalye konfigürasyonlarının keşfedilmesine yol açar. Dahası, yeni kullanıcılara eğitim ve mevcut kullanıcılara duruş ve hareketlilik alışkanlıklarının değerlendirilmesi için fırsat sağlar. Simo, kullanıcının yeni tekerlekli sandalyeye doğru bir şekilde oturmasını, sanal hareket gerçekliği ile farklı yerlerde ve yüzeylerde sürmesini ve deneyimlemesini sağlar.

Read More
media
27.10.2021

Poylin P111 Manuel Tekerlekli Sandalye

Poylin P111 Manuel Tekerlekli Sandalye, sınıfının en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. 120 kilogram taşıma kapasitesiyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilebilen bir model olan Poylin P111 Manuel Tekerlekli Sandalyeekonomik tekerlekli sandalye fiyatıyla da öne çıkmaktadır.

Read More
media
17.08.2021

Aktif Tekerlekli Sandalye Modelleri

Aktif tekerlekli sandalye modelleri; aktif bir günlük yaşantıya sahip kullanıcılar tarafından tercih edilen, son derece hafif ve yüksek manevra kabiliyetine sahip modellerdir.

Read More
media
06.07.2021

Poylin P787 Kol Dayamalı Rollatör

Alüminyum gövde yapısı sayesinde son derece dayanıklı ve hafif bir model olan Poylin P787 Rollatör, en çok tercih edilen rollatör modellerinden bir tanesidir.

Read More
media
05.07.2021

Breezy Exigo 20 Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye

Alüminyum materyalden üretilmiş olan Breezy Exigo 20 Manuel Tekerlekli Sandalye; yüksek konforlu, hem iç hem dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek bir modeldir. Üst seviye dayanıklılığa sahip olan Breezy Exigo 20 Manuel Tekerlekli Sandalye, yaklaşık 17 kg ağırlığa sahip olup 140 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.

Read More
media
04.07.2021

Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye

Hem iş hem dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye, çelik şaseye sahip oldukça dayanıklı bir modeldir. 38 ve 51 cm aralığında 6 beden seçeneğine sahip olan Meyra Budget 9050 Manuel Tekerlekli Sandalye, Alman üretimi olup sınıfının en ekonomik tekerlekli sandalye modelleri arasındadır.

Read More
media
24.06.2021

Ulises Evo Engelli Puseti

Ulises Evo Engelli Puseti 4 farklı bedene sahip olmasıyla birçok kişiye hitap etmektedir. Serebral palsi, spastisizm ve spina bifida gibi rahatsızlara sahip kişilerce kullanılabilecek olan Ulises Evo Engelli Puseti, son derece dayanıklı ve konforludur.

Read More
media
17.06.2021

Breezy Style Alüminyum Tekerlekli Sandalye

Alüminyum gövde yapısına sahip olan Breezy Style manuel tekerlekli sandalye, Sunrise Medical üretimi olup en çok talep gören modeller arasında yer almaktadır. Grubunun en hafif modeli olan Breezy Style alüminyum tekerlekli sandalye aynı zamanda son derece dayanıklıdır. 

Read More
media
26.05.2021

Racer Evo Engelli Puseti

Racer Evo Engelli Puseti, hareket kabiliyeti kısıtlı olan çocuk ve yetişkinler için ideal modellerdendir. 4 farklı renk ve beden seçeneğine sahip olan Racer Evo Engelli Puseti, seçenek yelpazesi ile birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Serebral palsi, spastik paralizi ve spina bifida gibi üst beden hareket kabiliyetini kısıtlayıcı rahatsızlıklara sahip kişiler için kullanıma son derece uygun olan model, doğru pozisyonlandırmayı sağlayarak; kan dolaşımı ve sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasına katkı sağlar ve duruş bozukluğu oluşumuna veya var olan bozuklukların ilerlemesine engel olmaktadır.Read More
media
17.05.2021

Poylin P200C Katlanabilir Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye STOKLARDA!

Çelik gövde yapısıyla son derece dayanıklı bir model olan Poylin P200C Katlanabilir Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye şimdi stoklarda. Mavi, yeşil, siyah ve turuncu olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile her zevke hitap eden Poylin P200C Ekonomik Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye, 250W gücündeki 2 motoru ile 6 km/sa maksimum hıza sahiptir ve 12 km yol kat edebilmektedir.

Read More