Misyonumuz

 
Poylin Medikal olarak misyonumuz, yaklaşık 20 yıllık perakende ve üretim tecrübelerini birleştirerek kurulmuş olup kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerimizin beklentilerini, uygun fiyatlı kaliteli ürünleri, istikrarlı ve disiplinli çalışma anlayışımızı, müşteri odaklı çalışma stratejilerimiz ile bütünleştirerek, tüm bu değerlerimizi en iyi şekilde pazara sunmaktadır. "Poylin, Hayat Seninle Güzel"  sloganı ile Mutlak Müşteri Memnuniyetini, müşteri hizmet kalitemizi, güvenilir firma duruşumuzu, empati sahibi ve eğitimli, bilgili uzman satış kadromuz, her zaman kaliteli ürünü en uygun fiyat garantisi ile birlikte sunmaktadır.
Türkiye standartlarına uyan en üst kalite ürünlerimizin TSE ve CE belgeleri ve Amerikan standardı olan FDA belgeleri ile sunmaktayız. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerimize 7 gün  24 saat ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden incelediğiniz ürünleri yurt içi ve yurt dışı olmak üzere dilediğiniz yere teslim edebilmekteyiz.
 
Türkiye ve Dünya için sağlanacak fayda açısından, Sosyal Sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasına, Poylin Medikal olarak tüm yüreğimiz ile inanmaktayız. Saygının ve karşılıklı güvenin hakim olduğu, çalışan personelimiz bu minvalde; Hava alanları, onlarca hastane, belediye ve vakıflar başta olmak üzere yurt içi ve dışında başta orta doğu, Kuzey Afrika ve Avrupa olmak üzere hizmet vermekteyiz.
 

Vizyonumuz

 
Kaliteyi bir yaşam biçimini, insan hakkı olarak benimseyen Poylin Medikal, doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak koruyan, “insan” ve “insana saygı” temellerine dayanan yönetim anlayışı ile Bedensel Engelli Ürünlerin satışını, tanıtımı, pazarlamasını, ürün geliştirmesi ve yerli ürettimi ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.
 
Poylin Medikal olarak tüm ekibimiz çalışma yöntemlerinden satış pazarlama hizmet süreçlerimize kadar olan her adımda vizyonlu bakış ile sektörel değerler sağlayarak öncü firma olmaktadır. "Küçük farklar, büyük sonuçlar doğurur" ilkesi ile, üstlendiği tüm görevlerde farklılık yaratarak kalıcı izler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama esasları açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Yeni Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmaktır.
 
Medikal sektöründe geleceği, bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün fırsatları sunmaya devam edeceğiz. Türkiye ve İstanbul çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği ile geliştirdiğimiz projelerimizi başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere, yerli sermaye ile marka yapmak ve dünya pazarlarına sunma hedefi, bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.
 

Kurumsal Değerlerimiz

 
Medikal Sektörde Dünya’daki gelişmeleri sürekli takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı bedensel engelli yaşam ürünleri için projeler üretmek, projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak, takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak, hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan sağlığına ve mutluluğuna yapmak, güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak, uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek, müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak, uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak, topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek ve engelli vatandaşlarımıza empatiyle yaklaşıp daha kolay yaşanabilir bir yaşam sağlamak temel kurumsal değerlerimizdir. Bu değerler ile,
 
 
Hep birlikte daha nice güzel yarınlara…
 
Poylin Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi