media
media
media
08.07.2020

Yalova'da Kelebek Etkisi

Poylin medikal, kuruluşundan bu yana her ürününde ayrı bir özen ile çalışıp, her müşterisine ayrı özen gösteriyor.  En önemli ilkelerinden biri olan müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi sayesinde engellibağışçı veya bayileri ile yakından ilgilenen Poylin Medikal tüm müşterilerine destek olmaya devam ediyor.


Read More
media
17.05.2020

Tekerlekli Sandalye Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Manuel Tekerlekli Sandalye veya Akülü Tekerlekli Sandalye,  genelde alınırken uzun süre kullanım ve bireyin hayatını kolaylaştırmak, mümkün olduğunda ihtiyaçlarını en aza indirmesini sağlamak için alınıyor. Gerek kişinin kendine alımı gerekse yapılan bağışlarda bilinçli bir şekilde hareket etmekte fayda var. Bilinçsiz alınan bir tekerlekli sandalye, kişinin engelini arttırabilir ve vücudunda daha farklı sorunlara  yer açabilir. Akülü tekerlekli sandalyeler de ise durum biraz daha önemli. Akülü tekerlekli sandalye fiyatları dolayısıyla hemen hemen hepimiz için sıkça değiştirilebilir değildir. Aldığımız bir aracı yıllarca kullanmak isteriz. Bu sebeple akülü tekerlekli sandalye alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler, aracın size uygun yapıda olmasının yanı sıra bu aracı yıllarca kullanabileceğinizden emin olmanızdır. Sizler için Poylin Medikal ile konu üzerinde görüşmeler yaptık ve sizler için bu unsurları bir araya getirdik. 

Read More
media
media
media
17.05.2020

Poylin Medikal Bağış ve Bağışçınında Yanında..

Türkiye engelli vatandaş sayısının yüksek olduğu ülkeler arasında yer almaktadır. Poylin Medikalengelli bireylerin yaşama katılmalarını sağlamak için 2016 da bu şirketi kurmuş ve bireylerin ihtiyaçlarına en uygun tekerlekli sandalye üretim yapan ve taleplerini doğru şekilde karşılayan bir firma olmuştur.

Read More
media
03.05.2020

Teslimatta En Hızlısı Poylin Medikal!

Tek rakibim 'kendim' diyen Poylin Medikal ürün teslimatında müşterilerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Hızlı ve güvenilir teslimatın adresi haline gelen Poylin Medikal Türkiye'de bulunan 500'ü aşkın bayisini ve müşterilerini lojstik konusunda destekleyen nadir firmalardan. 

Read More