media
media
20.07.2020

Yenilenen Tasarımı İle Yeni P200 Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin medikal kuruluşundan bu yana yeniliklere açık ve "Değişmeyen tek şey değişimdir" ilkesini ürünlerine yansıtan yenilikçi bir marka . Ürünlerini müşteri istek ve taleplerine göre yeniden tasarlayan, standart alışılagelmiş tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modellerinin dışına çıkan , dünyayı ve piyasayı yakından takip edip ürünlerine yansıtan bir firma olmaya devam ediyor.


Read More
media
13.07.2020

Poylin P967 Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye

Bilindiği üzere günümüzde Manuel Tekerlekli Sandalye ve Akülü Tekerlekli Sandalye kullanımı oldukça artmış durumda. Manuel tekerlekli sandalye ve Akülü Tekerlekli Sandalye kullanıcılarının tekerlekli sandalye seçimlerinde en etkili etken manuel tekerlekli sandalyenin ve akülü tekerlekli sandalyenin hafif olması ve tekerlekli sandalyenin kendi içerisinde birkaç özellik barındırmasıdır.

Read More
media
12.07.2020

Poylin P100 Ekonomik Tekerlekli Sandalye

Poylin Medikal kuruluşundan bu yana tüm ürünlerinde ayrı özen ile çalışmış, lüks tekerlekli sandalye modellerinden ekonomik tekerlekli sandalye modeline kadar alternatif bulundurmuş ve her bir modelinde en iyi olma yolunda ilerlemiş olduğunu görüyoruz. 

Read More
media
media
media
08.07.2020

Yalova'da Kelebek Etkisi

Poylin medikal, kuruluşundan bu yana her ürününde ayrı bir özen ile çalışıp, her müşterisine ayrı özen gösteriyor.  En önemli ilkelerinden biri olan müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi sayesinde engellibağışçı veya bayileri ile yakından ilgilenen Poylin Medikal tüm müşterilerine destek olmaya devam ediyor.


Read More
media
media
30.06.2020

PY160 2 Motorlu Ahşap Ev Tipi Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak

Bilindiği üzere karyola veya hasta karyolası özellikleri itibarı ile evde hasta bakımıhasta bakımına yardımcı ekipmanlar olarak hasta karyolası kullanımında hem bakıcı hem de hasta için önem arz etmektedir. Poylin medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye yanı sıra hasta karyolası ve hasta yatakları olarakta hizmet vermekte. Ürün çeşitliliği ile her engelli bireye veya yaşlı kullanıcılara hitap eden Poylin medikal, ürün koleksiyonunda bulunan tüm ürünleri için ayrı bir özen ile çalışıyor. Tekerlekli Sandalye ve akülü tekerlekli sandalye yanı sıra  hasta karyolaları ve hasta yatakları gurubu ile de birçok kullanıcın yanında. 

Read More
media
30.06.2020

Poylin Lüks Rollatör Grubunda da En İyisi

Poylin Medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye grubunun yanında yürüme grubunda da (walker - yürüteç - rollatör gb.) birçok ürün çeşidini ürün koleksiyonunda bulunduruyor. Ürün çeşitliliği ve her türlü ihtiyaca göre doğru ürünü bünyesinde bulunduran Poylin medikal tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye ile birlikte rollatör  ve walker modellerinde de en çok tercih edilen markaların başında geliyor.

Read More
media
21.06.2020

Poylin P209 XL Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin Medikal, Poylin P209 XLarge Lityum Pilli Hafif Akülü Tekerlekli Sandalyeyi 'Hayat Seninle Güzel' sloganıyla yine engelli bireyler için  tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye kullanıcılarını düşünerek üretmiş. Diğer tüm manuel tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modellerin de olduğu gibi Poylin P209 XLarge Ultra Hafif Akülü Sandalye modelinde de özenle çalışmış gözüküyor. 

Read More
media
18.06.2020

Poylin Medikal Manuel Tekerli Sandalye Grubu

Sektörün öncü ismi olan POYLİN MEDİKAL ürün grupları ile göz doldurmaya devam ediyor. Poylin medikal, Manuel tekerlekli sandalye grupları ile engellilerin engel durumlarının tamamına hizmet verebiliyor. Parapleji tetrapleji sp kas hastalıkları ve diğer nörolojik hastalıklar vb. hizmet verdikleri alanların sadece bazıları. Poylin Medikal, Manuel tekerlekli Sandalye gruplarında,Refakatçi kullanımına uygun, kullanımı kolay fren sistemleri, kullanıcı transferindeki en ince detaylara kadar düşünüyor ve bu detayları asla atlamadan üretimlerini tamamlıyor ve tekerlekli sandalye sektöründe hizmet veriyor. 

Read More
media
18.06.2020

Poylin P957 Hafif Manuel Tekerlekli Sandalye

Günümüzde hafif manuel tekerlekli sandalye denilince Poylin Medikalin  vazgeçilmez tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P957 hafif manuel tekerlekli sandalye ilk akla gelen ürünlerden birtanesi. 2016 yılından bu yana üretimde olan ve geliştirilen Poylin P957 hafif manuel tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını giderebilecek konforlu bir ürün. 


Read More
media
09.06.2020

Poylin Medikal Tüm Kadrosu ile Değerlendirme Toplantısında

Poylin Medikalİstanbul Merkez ofisinde, diğer illerdeki bölge satış yöneticilerinin de katılımı ile  8 Haziran ve 9 Haziran tarihlerinde yapmış olduğu 2020 yarı yılını değerlendirmek ve yeni projeler  ile ilgili görüşmeler yapmak için Merkez ofiste buluştu.

Read More