media
12.11.2020

Poylin P288 Multi Fonksiyonel Akülü Tekerlekli Sandalye

Türkiye genel olarak yer şekilleri ve jeolojik bakımından çeşitlilik gösteren bir ülke olmasının yanı sıra yükseltisi de fazla olan bir ülke. Yaşadığımız şehirlerin arazi ve yol yapısı birbirinden farklılık göstermekte ve bu da engelli vatandaşlarımız için bazen sorun teşkil edebiliyor.  Kullanılan akülü tekerlekli sandalye ve manuel tekerlekli sandalye kullanılan bölgenin arazi koşullarına da uygun olması gerekmektedir. Poylin Medikal' in en üst segment modellerinden biri olan  Poylin P288 Elektrikli Ayak Kalkar ve Sırt Yatar Akülü Tekerlekli Sandalye, bu koşullara en uygun arazi tip akülü sandalyeler arasında yer almaktadır. 

Read More
media
08.10.2020

Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti

Poylin Medikal, engelli dünyasında birçok farklı tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modelleri ile engelli bireylerin yanında olmaya ve yeni ürünler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ürün koleksiyonu oldukça geniş olan Poylin Medikal’in engelli ürünleri arasında Engelli Bebek Puseti ve farklı çocuk tekerlekli sandalyesi modelleri de görebilirsiniz.
Read More
media
28.09.2020

Poylin P981 Pediatrik Tekerlekli Sandalye

Poylin P981 Multi-fonksiyonel tekerlekli çocuk sandalyesi, yüksek kalitesi ve konforu ile öne çıkan pediatrik çocuk sandalyeleri  arasında yer almaktadır. Ergonomik yapıdaki oturma ve sırt minderleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile yüksek konforunu koruyabilen Poylin P981 pediatrik çocuk sandalyesi  aynı zamanda dolgu ön ve arka tekerlekleri ile konforlu bir sürüş sağlamaktadır. 
Read More
media
20.07.2020

Poylin P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Yeni Tasarımı ile Stoklarda!

Poylin Medikal, kuruluşundan bu yana yeniliklere açık ve "Değişmeyen tek şey değişimdir" ilkesini ürünlerine yansıtan yenilikçi bir marka olarak ürünlerini müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre yeniden tasarlayan, standart tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modellerinin dışına çıkan , dünyayı ve piyasayı yakından takip edip ürünlerine yansıtan bir firma olmaya devam ediyor. Bu doğrultuda piyasaya ilk çıktığı zaman şase olarak standart bir model olarak sunulmuş olan Poylin P200 katlanabilir akülü sandalye modeli tasarımı değiştirilerek ve kullanıcıların istek ve taleplerine göre ekstra özellikler ile geliştirildi.

Read More
media
13.07.2020

Poylin P967 Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye

Manuel tekerlekli sandalye modelleri arasında yer alan Poylin P967 alüminyum tekerlekli sandalye, birçok farklı özelliği barındıran, üst düzey ürün kalitesine sahip ve bu özelliklerine rağmen ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip olmasıyla oldukça öne çıkan ve yüksek talep gören Poylin tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır. 

Read More
media
12.07.2020

Poylin P100 Ekonomik Tekerlekli Sandalye

Poylin P100 Tekerlekli Sandalye modeli, ürün koleksiyonunun kullanımı en kolay ve ekonomik olan, her bütçeye uygun olan tekerlekli sandalye modelidir. 100 kg taşıma kapasitesi bulunan bu tekerlekli sandalye; tekerlekli sandalye bağışçıları, dernekler, hastaneler, belediyeler, kurum ve kuruluşların da ilk tercihleri arasında yer almaktadır. 

Read More
media
media
media
08.07.2020

Yalova'da Tekerlekli Sandalye Bağış Etkinliği "Kelebek Etkisi"

Poylin Medikal, kuruluşundan bu yana her ürününde ayrı bir özen ile çalışıp, her müşterisine ayrı özen gösteriyor. En önemli ilkelerinden biri olan müşteri memnuniyeti ve yüksek ürün kalitesi doğrultusunda engelli, tekerlekli sandalye bağışı veya bayileri ile yakından ilgilenen Poylin Medikal tüm müşterilerine destek olmaya devam ediyor.

Read More
media
media
30.06.2020

PY160 2 Motorlu Ahşap Ev Tipi Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak

Poylin Medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye yanı sıra hasta karyolası ve hasta yatakları ile de hizmet vermektedir. Ürün çeşitliliği ile ihtiyacı olan herkese hitap eden Poylin Medikal, ürün koleksiyonunda bulunan tüm ürünleri için ayrı bir özen ile çalışmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde üretimdeki ilerleme ile birlikte hasta karyolası kullanıcılarının artık manuel yerine motorlu hasta karyolalarını hizmete sunmaktadır. 2 ile 5 arasında motor sayısı bulunan hasta karyolaları, motor sayılarına bağlı olarak farklı fonksiyonlara sahiptir. ;


Read More
media
30.06.2020

Poylin Lüks Rollatör Grubunda da En İyisi

Poylin Medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye grubunun yanı sıra rollatör ve walker yürüme grubunda da birçok ürün çeşidini ürün koleksiyonunda bulundurmaktadır. Ürün çeşitliliği ve her türlü ihtiyaca göre doğru ürünü bünyesinde bulunduran Poylin Medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modellerinin yanı sıra rollatör  ve walker modellerinde de en çok tercih edilen markaların başında geliyor.

Read More
media
media
21.06.2020

Poylin P209 XL Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P209 XL Katlanabilir Alüminyum Akülü Tekerlekli Sandalye birçok özelliği ile standart akülü sandalye modellerini geride bırakan bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Ağırlığı 60 kilogram ile 150 kilogram arasında değişiklik gösteren standart akülü sandalye modellerinin aksine toplamda yalnızca 33 kilogram ağırlığa sahip olan Poylin P209 XLarge akülü hasta sandalyesi, güçlü motorları ve tekerlekleri ile hem konforlu dış mekan sürüşleri sağlamakta hem de tam dolu aküler ile 30 kilometre mesafe kat edebilmektedir.

Read More