media
08.10.2020

Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti

Poylin medikalengelli dünyasında birçok farklı tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modelleri ile engelli bireylerin yanında olmaya ve yeni ürünler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ürün koleksiyonu oldukça geniş olan Poylin Medikal’in engelli ürünleri arasında Engelli Bebek Puseti ve farklı çocuk tekerlekli sandalyesi modelleri de görebilirsiniz.

Read More
media
28.09.2020

Poylin P981 Pediatrik Tekerlekli Sandalye

Poylin medikal kuruluşundan bu yana tüm engellilere hizmet veren bir firma olmuştur. Engellilik durumu ne yazık ki bazen doğuştan da olabiliyor. Bu sebeple çocuklar ve bebekler içinde ayrı engelli tekerlekli sandalye ve  engelli bebek arabası alanında da özenle çalışıp hizmet veren Poylin medikal ürünlerinde ki hassasiyetini Pediatrik tekerlekli sandalye grubunda da ön planda tutmuştur.  Spina BifidaSerapral Palsy ve daha bir çok engelli çocuk kardeşlerimiz için üretmiş olduğu Poylin P981 Pediatrik tekerlekli sandalyeden biraz bahsedelim..


Read More
media
23.09.2020

Geçmişten Günümüze Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalye; fiziksel bir rahatsızlık ya da engel nedeniyle yürüyemeyen veya kolayca hareket edemeyen kişilerin mobilizasyonu için kullanılan bir araçtır. Çeşitli ölçülerde tekerleklere sahiptir. Genelde ellerle kullanılır ama özel ihtiyaçlara göre vücudun neredeyse her yeriyle kullanılabilecek çözümleri de barındırabilir. Hareket açısından akülü ve manuel olarak iki çeşidi bulunur.


Read More
media
media
18.08.2020

İç İçe Geçebilen Hastane Tipi Transfer Sandalyesi

Poylin medikalengelli bireyler haricinde tüm ürünleri ile hastane,kurum ve kuruluşların da ilk tercihi.. Tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye koleksiyonunun çeşitliliği ile farklı alternatifler sunan Poylin medikal engelli kullanıcıların ve bağışçıların yanı sıra hastanelerinde tercih ettiği bir marka. Türkiye'nin her yerinde (hastane,belediye,vakıf ve dernek vb.) olan Poylin medikal bu sefer de 'İç İçe Geçebilen Hastane Tipi Transfer Sandalyesi' ile karşımıza çıktı. 

Read More
media
media
20.07.2020

Yenilenen Tasarımı İle Yeni P200 Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin medikal kuruluşundan bu yana yeniliklere açık ve "Değişmeyen tek şey değişimdir" ilkesini ürünlerine yansıtan yenilikçi bir marka . Ürünlerini müşteri istek ve taleplerine göre yeniden tasarlayan, standart alışılagelmiş tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modellerinin dışına çıkan , dünyayı ve piyasayı yakından takip edip ürünlerine yansıtan bir firma olmaya devam ediyor.


Read More
media
13.07.2020

Poylin P967 Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye

Bilindiği üzere günümüzde Manuel Tekerlekli Sandalye ve Akülü Tekerlekli Sandalye kullanımı oldukça artmış durumda. Manuel tekerlekli sandalye ve Akülü Tekerlekli Sandalye kullanıcılarının tekerlekli sandalye seçimlerinde en etkili etken manuel tekerlekli sandalyenin ve akülü tekerlekli sandalyenin hafif olması ve tekerlekli sandalyenin kendi içerisinde birkaç özellik barındırmasıdır.

Read More
media
12.07.2020

Poylin P100 Ekonomik Tekerlekli Sandalye

Poylin Medikal kuruluşundan bu yana tüm ürünlerinde ayrı özen ile çalışmış, lüks tekerlekli sandalye modellerinden ekonomik tekerlekli sandalye modeline kadar alternatif bulundurmuş ve her bir modelinde en iyi olma yolunda ilerlemiş olduğunu görüyoruz. 

Read More
media
media
media
08.07.2020

Yalova'da Kelebek Etkisi

Poylin medikal, kuruluşundan bu yana her ürününde ayrı bir özen ile çalışıp, her müşterisine ayrı özen gösteriyor.  En önemli ilkelerinden biri olan müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi sayesinde engellibağışçı veya bayileri ile yakından ilgilenen Poylin Medikal tüm müşterilerine destek olmaya devam ediyor.


Read More
media
media
30.06.2020

PY160 2 Motorlu Ahşap Ev Tipi Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak

Bilindiği üzere karyola veya hasta karyolası özellikleri itibarı ile evde hasta bakımıhasta bakımına yardımcı ekipmanlar olarak hasta karyolası kullanımında hem bakıcı hem de hasta için önem arz etmektedir. Poylin medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye yanı sıra hasta karyolası ve hasta yatakları olarakta hizmet vermekte. Ürün çeşitliliği ile her engelli bireye veya yaşlı kullanıcılara hitap eden Poylin medikal, ürün koleksiyonunda bulunan tüm ürünleri için ayrı bir özen ile çalışıyor. Tekerlekli Sandalye ve akülü tekerlekli sandalye yanı sıra  hasta karyolaları ve hasta yatakları gurubu ile de birçok kullanıcın yanında. 

Read More
media
30.06.2020

Poylin Lüks Rollatör Grubunda da En İyisi

Poylin Medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye grubunun yanında yürüme grubunda da (walker - yürüteç - rollatör gb.) birçok ürün çeşidini ürün koleksiyonunda bulunduruyor. Ürün çeşitliliği ve her türlü ihtiyaca göre doğru ürünü bünyesinde bulunduran Poylin medikal tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye ile birlikte rollatör  ve walker modellerinde de en çok tercih edilen markaların başında geliyor.

Read More