media
12.12.2022

Tekerlekli Sandalye de Dünyada ilk ve Tek

Dünya’da ilk evrensel hareket simülasyonunu biz geliştirdik

SIMO, tekerlekli sandalyedeki oturma duruşunu doğrulamak ve iyileştirmek için tasarlanmış benzersiz bir hareketlilik simülatörüdür. SIMO ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor:

SIMO, ölçüm süresini en aza indirerek ve prosedürleri basitleştirerek hareketliliği değiştirir. Kişisel ihtiyaçlara ve yaşam tarzına göre vücut pozisyonunu ve tekerlekli sandalye performansını iyileştirdiği için hem yeni hem de halihazırda var olan kullanıcılara fayda sağlayabilir. 

Kullanıcının vücuduna %100 uygun yeni tekerlekli sandalye. Yanlış oturma pozisyonundan kaynaklanan sağlık problemlerinin önüne geçme. Üretim öncesi tekerlekli sandalyeyi deneyimleme fırsatı. Değerlendirme ve oturma pozisyonunun iyileştirilmesi.


Simon'ın icadıyla, henüz var olmayan bir tekerlekli sandalye hissini gerçeğe dönüştürmeyi başardık.

SIMO operasyonu aşağıdaki gibi özetlenmiştir: SIMO, her bir bedenin kendine özgü ihtiyaçlarını derinlemesine anlayarak, farklı koşullar ve konfigürasyonlar altında tekerlekli sandalyeyi oturtma ve hareket ettirme deneyimini simüle eder ve böylece nihai oturma duruşu için tam tekerlekli sandalye konfigürasyonlarının keşfedilmesine yol açar. Dahası, yeni kullanıcılara eğitim ve mevcut kullanıcılara duruş ve hareketlilik alışkanlıklarının değerlendirilmesi için fırsat sağlar. Simo, kullanıcının yeni tekerlekli sandalyeye doğru bir şekilde oturmasını, sanal hareket gerçekliği ile farklı yerlerde ve yüzeylerde sürmesini ve deneyimlemesini sağlar.

Read More
media
18.06.2020

Poylin Medikal Manuel Tekerli Sandalye Modelleri

Sektörün öncü ismi Poylin Medikal, geniş yelpazedeki manuel tekerlekli sandalye modelleri her ihtiyaca ve duruma cevap vermektedir. Parapleji, tetrapleji, serebral palsi, spastik paralizi ve kas hastalıkları gibi birçok rahatsızlığa uygun farklı modellere ev sahipliği yapan Poylin Medikal; manuel tekerlekli sandalye modellerinde de  kullanıcıların her ihtiyaçlarını göz önüne alarak, en ince detaylarına kadar tasarlayarak en yüksek kalitedeki hizmeti verip, yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Read More
media
09.06.2020

Poylin Medikal Tüm Kadrosu ile Değerlendirme Toplantısında

Poylin Medikal, İstanbul Merkez ofisinde, diğer illerdeki bölge satış yöneticilerinin de katılımı ile  8 Haziran ve 9 Haziran tarihlerinde yapmış olduğu 2020 yarı yılını değerlendirmek ve yeni projeler  ile ilgili görüşmeler yapmak için Merkez ofiste buluştu.

Read More
media
07.05.2020

Poylin Medikal Hakkında Bilmedikleriniz

Poylin Medikal kurulduğu ilk günden itibaren; müşteri beklentilerini, uygun fiyatlı, kaliteli ürünleri, müşteri odaklı çalışma stratejisi ile 20 yıllık perakende ve üretim tecrübelerini birleştirerek tüm bu  değerleri en iyi şekilde medikal pazarına sunmaktadır. 

Read More
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
05.02.2016

Poylin Medikal Arab Healt Dubai Fuarında

Poylin Medikal, 2016 Ocak ayında yapılan ve dünyanın en büyük medikal fuarı olarak kabul edilen Arab Health 2016 Dubai Medikal Fuarı'nda dünya ile buluştu.
Read More