media
18.06.2020

Poylin Medikal Manuel Tekerli Sandalye Modelleri

Sektörün öncü ismi Poylin Medikal, geniş yelpazedeki manuel tekerlekli sandalye modelleri her ihtiyaca ve duruma cevap vermektedir. Parapleji, tetrapleji, serebral palsi, spastik paralizi ve kas hastalıkları gibi birçok rahatsızlığa uygun farklı modellere ev sahipliği yapan Poylin Medikal; manuel tekerlekli sandalye modellerinde de  kullanıcıların her ihtiyaçlarını göz önüne alarak, en ince detaylarına kadar tasarlayarak en yüksek kalitedeki hizmeti verip, yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Read More
media
09.06.2020

Poylin Medikal Tüm Kadrosu ile Değerlendirme Toplantısında

Poylin Medikal, İstanbul Merkez ofisinde, diğer illerdeki bölge satış yöneticilerinin de katılımı ile  8 Haziran ve 9 Haziran tarihlerinde yapmış olduğu 2020 yarı yılını değerlendirmek ve yeni projeler  ile ilgili görüşmeler yapmak için Merkez ofiste buluştu.

Read More
media
07.05.2020

Poylin Medikal Hakkında Bilmedikleriniz

Poylin Medikal kurulduğu ilk günden itibaren; müşteri beklentilerini, uygun fiyatlı, kaliteli ürünleri, müşteri odaklı çalışma stratejisi ile 20 yıllık perakende ve üretim tecrübelerini birleştirerek tüm bu  değerleri en iyi şekilde medikal pazarına sunmaktadır. 

Read More
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
05.02.2016

Poylin Medikal Arab Healt Dubai Fuarında

Poylin Medikal, 2016 Ocak ayında yapılan ve dünyanın en büyük medikal fuarı olarak kabul edilen Arab Health 2016 Dubai Medikal Fuarı'nda dünya ile buluştu.
Read More