media
23.09.2020

Geçmişten Günümüze Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalye; fiziksel bir rahatsızlık ya da engel nedeniyle yürüyemeyen veya kolayca hareket edemeyen kişilerin mobilizasyonu için kullanılan bir araçtır. Çeşitli ölçülerde tekerleklere sahiptir. Genelde ellerle kullanılır ama özel ihtiyaçlara göre vücudun neredeyse her yeriyle kullanılabilecek çözümleri de barındırabilir. Hareket açısından akülü ve manuel olarak iki çeşidi bulunur.


Read More
media
11.05.2020

10 Mayıs -16 Mayıs Engelliler Haftası

Engelliler Haftası, 10 Mayıs ile 16 Mayıs arasında, Birleşmiş Milletler'e üye 156 ülkede aynı tarihlerde kutlanan özel bir haftadır.   Engelliler Haftası, hayatın getirdiği engellere ek olarak sosyal yaşamda da pek çok zorlayıcı davranışlara maruz kalan engelli bireylerin, sorun ve taleplerini gündeme getirmek ve farkındalık oluşturmak için düzenleniyor.

Read More
media
07.05.2020

Cem Argun Bir Başarı Hikayesi

Hayata fotoğraf ve sanat ile tutulmuş olan Cem Argun bizlere çok güzel bir başarı öyküsü ve ders bıraktı.. Fiziki engel ne sevgiye engel ne hayal gücüne.. 

Read More
media
03.05.2020

Teslimatta En Hızlısı Poylin Medikal!

Tek rakibim 'kendim' diyen Poylin Medikal ürün teslimatında müşterilerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Hızlı ve güvenilir teslimatın adresi haline gelen Poylin Medikal Türkiye'de bulunan 500'ü aşkın bayisini ve müşterilerini lojstik konusunda destekleyen nadir firmalardan. 

Read More