media
media
media
media
media
12.12.2016

Poylin Medikal Torium AVM de!

Poylin Medikal, İstanbul ana bayilerinden olan Tekerlekli Sandalye Dünyası ile yaptığı işbriliği kapsamında Torium Alış Veriş Merkezinde 12-18 Aralık Tarihleri arasında Poylin markalı tekerlekli sandalye, akülü tekerlekli sandalye ve yürüme grupları başta olmak üzere tüm ürünlerini tanıtımını yapacaktır.

Günlük binlerce müşteri ziyareti alan ve bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Torium AVM, ana giriş kapısı karşısında yaklaşık 40 metrekare alan ile Poylin Medikal ürünleri, Tekerlekli Sandalye Dünyası firmasının uzman satış kadrosu ile tanıtımları gerçekleştirilmektedir.


Poylin Medikal Müşteri İlişkileri 

Read More
media
media
media
media
media
28.09.2016

Poylin Medikal Tüm Havaalanlarında

Poylin Medikal'in Özel Üretim Tekerlekli Sandalyeleri Tüm Havaalanlarında!

Türkiye de bulunan tüm havaalanları için özel olarak tasarladığımız ve ürettiğimiz güçlendirilmiş tekerlekli sandalyelerimiz, 1 Eylül 2016 itibari ile tüm havaalanlarda kullanılmaya başlanmış olup hava alanlarında görebilirsiniz.

Uzun süren tasarım çalışmaları, testler ve satış öncesi performans dayanıklılık amacı ile sahada deneme süreçleri derken Allah'ında izniyle işimizi başarı ile sonuçlandırmış bulunmaktayız.


Sizlerden aldığımız güç ile daha bir çok projeye birlikte imza atacağımıza inancımız tamdır.


Read More
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
media
05.02.2016

Poylin Medikal Arab Healt Dubai Fuarında

Poylin Medikal 2016 Ocak ayında yapılan ve dünyanın en büyük medikal fuarı olarak kabul edilen Arab Healt 2016 Dubai Medikal Fuarında dünya ile buluştu. Tamamem Türk markası olan Poylin'e dünya ülkelerinden yogun ilgi vardı. Yüzlerce firma ile yapılan görüşmeler ile begeni toplayan Poylin Medikal yurt dışında gerçekleşecek olan diğer dünya fuarlarınada katılmaya devam edecektir.

Read More