Marka: QUICKIE
Ürün Kodu: QUICKIE HELIUM
Stok Durumu: Ön Sipariş
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Quickie Helium Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye

Quickie Helium Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Yalnızca 6,8 kilogram ağırlığında olan Quickie Helium Aktif Tekerlekli Sandalye, 125 kilogram taşıma kapasitesine sahip, son derece dayanıklı ve hafif bir modeldir. Kullanıcının beden ölçülerine göre tasarlanan Quickie Helium Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye, 32-46 cm arasında oturma genişliğine sahiptir. Oturma genişliği seçeneğine ek olarak; oturma derinliği, sırt yüksekliği ve oturma yüksekliği gibi birçok özelliği de kullanıcıya özel olarak ayarlanabilmektedir. Tamamen kullanıcısına özel olarak üretilen Quickie Helium Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye, 32 farklı renk seçeneği ile her zevke hitap edebilmektedir. Aynı zamanda ağırlık merkezinin ayarlanabilmesine de imkan sunan model, katlanmayan ve yekpare gövde yapısı ile maksimum performans sunmaktadır. Ultra hafif olmasına rağmen dayanıklılık ve sağlamlığından ödün vermeyen Quickie Helium Aktif Tekerlekli Sandalye ayrıca sunmuş olduğu yüksek performans ile ideal aktif tekerlekli sandalye modelleri arasında yer almaktadır. Üst düzey konfora sahip olan model, sahip olduğu oturma minderi ile uzun süreli kullanımlarda dahi bu konfor seviyesini koruyabilmektedir.


Quickie Helium Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye

Var olan ayarlanabilir birçok özelliğine ek olarak opsiyonel olarak farklı seçenekler de sunan Quickie Helium Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye, sağladığı bu imkanlar ile oldukça öne çıkmaktadır. Özelleştirme seçenekleri ve 32 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına özel bir model olan Quickie Helium aktif tekerlekli sandalyenin katlanmaz gövde yapısı, sürüş sırasındaki tekerlekli sandalyede oluşan esnemeleri minimuma indirerek maksimum performans sunmaktadır. Ayak plakasının genişlik ve derinliğine ayarlanabilmesine imkan sunan modelin ayak plakası karbondan üretilmiştir. Ayrıca ağırlık merkezinin ayarlanabilir olmasıyla kullanıcının sürüş tarzına göre oldukça güvenli veya yüksek manevra ve hareket kabiliyetine sahip olabilecek şekilde ayarlanabilmektedir. Yalnızca 6,8 kilogram ağırlığına sahip olan Quickie Heliun Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye; yüksek performansı, kalitesi ve konforu ile öne çıkan ve aktif tekerlekli sandalye modelleri arasında oldukça dikkat çeken bir modeldir.

Quickie Helium Aktif Tekerlekli Sandalye Renk Seçenekleri


Quickie Helium Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye

Quickie Helium Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye Fiyatı

  • Kişiye özel üretim
  • 6,8 kg'den başlayan ürün ağırlığı(özelleştirmelere göre artabilmektedir.)
  • 125 kg taşıma kapasitesi
  • Ayarlanabilir oturma yeri derinliği, genişliği ve yüksekliği
  • Ayarlanabilir ağırlık merkezi
  • Ayarlanabilir sırt açısı
  • 32 renk seçeneği 
  • Çıkartılabilir arka tekerlekler
  • Derinliği ve açısı ayarlanabilir karbon ayaklık

 Quickie Helium Aktif Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.

Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri
Maksimum Taşıma Kapasitesi 125 kg
Oturma Yeri Derinliği 34-48 cm
Oturma Yeri Genişliği 32-46 cm
Sırtlık Yüksekliği 25-45 cm
Toplam Genişlik Oturma Genişliği(O.G) + 17 cm(0° Tekerlek Eğimi) O.G + 23 cm ( 3° T.E.) O.G. + 29 cm (6° T.E) O.G. + 35 cm (9° T.E)
Toplam Uzunluk 91 cm
Toplam Yükseklik 112 cm
Ürün Ağırlığı 6,8'den başlar
Arka Tekerlek 24"/25
Ön Tekerlek 3"/4"/5"/6"