Banyo Tuvalet Sandalyeleri


Poylin P615 Banyo Tuvalet Tekerlekli Sandalye
Poylin P615 Banyo Tuvalet Tekerlekli SandalyeKatlanabilir özellikli olan bu sandalye iç ve dış kullanım için dizayn edilmiş bir modeldir.Ayrıca sırt yatar, ayak kalkar vb. özellikleriyle kullanıcının rahatlığı ön planda tutulmuştur.Manuel tekerlekli sandalye ve Banyo tuvalet sandalyesi olarak kullanıcının ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır.Poylin P615 Banyo Tuvalet Tekerlekli SandalyeP615 modelimiz banyo tuvalet sandalyesi olup kullanım alanlarında oluşan en ufak problemi dahi çözme..
Poylin P561 Katlanır Komot Tuvalet Sandalyesi
Poylin P561 Katlanır Komot Tuvalet Sandalyesi Dört tekerlekli oluşuyla kullanıcılara rahat transfer imkanı sağlamaktadır. Poylin P 561 Komot modeli katlabilir özelliktedir. Katlanabilir özelliği ile çok yer kaplamaz. Kovasını çıkardığınız taktirde klozet uyumludur. Paslanmaz yapısı sayesinde banyo yapımına uygundur. En pratik modellerimizden biridir. Poylin P561 Katlanır Komot Tuvalet Sandalyesi Genel Özellikleri Tekerlekli özelliktedirGüçlü yapı..
Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi
Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi; Banyo tuvalet ve manuel tekerlekli sandalye özelliğini tek bir üründen barındıran ürün modelimizdir. Pratik kullanım ve özelliği sahip olması da bu ürünün başlıca özelliklerindendir. Kullanım alanları iç ve dış alanlar olması da ürünün tercih edilme sebebidir.  Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi Özel statik boya sistemi ile korunan bu üründe kullanıcı banyo ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılarken oluşan paslanma pr..
Poylin P618 Banyo Tuvalet Sandalyesi
Poylin P618 Banyo Tuvalet Sandalyesi; Banyo tuvalet ve manuel tekerlekli sandalye özelliğini tek bir üründen barındıran ürün modelimizdir. Pratik kullanım ve özelliği sahip olması da bu ürünün başlıca özelliklerindendir. Kullanım alanları iç ve dış alanlar olması da ürünün tercih edilme sebebidir.    Poylin P618 Banyo Tuvalet Sandalyesi   Özel statik boya sistemi ile korunan bu üründe kullanıcı banyo ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılarken oluşan paslanma ..
Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi
Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi klozet uyumlu, katlanabilir ve kolçakları çıkartılabilir özelliklerde banyo ve tuvalet sandalyesi modelidir.Kullanıcının ve refakatçinin rahatlığını sağlamak amaçlı dizayn edilip üretilmiştir.Klozete uyumlu makas sistemi ve frenli tekerlekleri sabitleme konumlandırma özellikleriyle kullanıcıya güvenli kullanım sunmaktadır.Katlanabilir özelliğiyle kolay taşıma ve depolama imkanı sunmakta.   Standart kloze..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)