Poylin Medikal Banyo ve Tuvalet Sandalyesi Modelleri

Banyo tuvalet sandalyeleri; banyo ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılamada zorluk yaşayan kişiler için tasarlanmış son derece kullanışlı manuel tekerlekli sandalye modelleridir. Poylin Medikal'de en yüksek kalitedeki hasta tuvalet sandalyelerini en uygun tekerlekli sandalye fiyatlarıyla bulabilirsiniz. 

Poylin P615 Banyo Tuvalet Tekerlekli Sandalye
Poylin P615 Banyo Tuvalet Sandalyesi   Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan Poylin P615 banyo ve tuvalet sandalyesi, sağlam çelik gövdeye sahiptir. Toplam ağırlığı 27 kilogram olan Poylin P615 klozetli tekerlekli sandalyenin 120 kilogram taşıma kapasitesi vardır. 24" boyutundaki dolgu arka  ve 8" boyutundaki dolgu ön tekerlekleri ile dış mekanlarda da konforlu bir sürüş sunan Poylin P615 lazımlıklı sandalye aynı zamanda ayak kalkar tekerlekli sandalye modelleri arasındadır. ..
Akvosego Banyo Sandalyesi
AKVOSEGO Banyo Sandalyesi AKVOSEGO Banyo Sandalyesi, engelli kişilerin banyo ihtiyaçlarını giderebilmeleri için geliştirilmiş, basit ve yenilikçi bir çözümdür. Alüminyum materyalden oluşan sağlam yapısıyla paslanmaya karşı dayanıklı bir model olan AKVOSEGO Banyo Sandalyesinin alüminyum profilleri banyo sandalyesinin içerisine konularak kullanıldığı küvetin çizilmesini önlemek için köpük korucuya sahiptir. Aynı zamanda profil borularının içeri de dolgu köpük ile doldurulmuş olan AKVOSEGO s..
Poylin P561 Katlanır Komot Tuvalet Sandalyesi
Poylin P561 Tekerlekli Komot Tuvalet Sandalyesi Genel Özellikleri Paslanmaya dayanıklı çelik gövde yapısına sahip olan Poylin P561 Komot tekerlekli tuvalet sandalyesi toplam 7.4 kilogram ağırlığında olup, 100 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Yükseklik ayarı yapmaya imkan vermesi sayesinde kullanıcıya göre özelleştirilebilen Poylin P561 tekerlekli komot tuvalet sandalyesi, yüksekliği sayesinde standart klozete yanaşma imkanı sunmaktadır. Kilitlenebilir tekerlekleri ile olduğu yere sabitlen..
Poylin P607 Deri Döşemeli Tuvalet Sandalyesi
Poylin P607 Deri Döşemeli Tuvalet SandalyesiHem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygun olan nadir tuvalet sandalyelerinden olan Poylin P607 tekerlekli tuvalet sandalyesi, çelik gövde yapısına sahiptir. Toplam ağırlığı 18 kilogram olan Poylin P607 klozetli sandalye, 120 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 24" boyutunda PU dolgu olan arka tekerlekleri sayesinde dış mekan kullanımlarına da uygun olan Poylin P607 lazımlıklı tekerlekli sandalye, rahatlıkla katlanabilen bir gövde yapısına sahi..
Poylin P607 Tuvalet Sandalyesi
Poylin P607  Tuvalet Sandalyesi Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygun olan nadir tuvalet sandalyelerinden olan Poylin P607 tekerlekli tuvalet sandalyesi, çelik gövde yapısına sahiptir. Toplam ağırlığı 18 kilogram olan Poylin P607 klozetli sandalye, 120 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 24" boyutunda PU dolgu olan arka tekerlekleri sayesinde dış mekan kullanımlarına da uygun olan Poylin P607 lazımlıklı tekerlekli sandalye, rahatlıkla katlanabilen bir gövde yap..
Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi
Poylin P617 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygun olan Poylin P617 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi, alüminyum gövde yapısı ile son derece dayanıklı bir modeldir. 24" boyutundaki arka ve 5" boyutundaki ön tekerlekleri ile son derece konforlu bir sürüş sağlayan Poylin P617 klozetli tekerlekli sandalye son derece konforlu ve pratik banyo tuvalet sandalyesi modelleri arasında yer almaktadır. Anti bakteriyel döşemesi sayesinde hem tuvalet kullanımı sonrası hem de uz..
Poylin P618 Banyo Tuvalet Sandalyesi
Poylin P618 Banyo ve Tuvalet SandalyesiToplam 6 tekerleğe sahip olmasıyla diğer banyo tuvalet sandalyesi modellerinden ayrılan Poylin P618 modeli bu sayede özellikle ev içi kullanımlarda ve dar alanlar büyük arka tekerlekleri çıkartılarak yüksek seviyede manevra ve hareket kabiliyeti artışı sağlamaktadır. Üzerinde kullanılan statik boya sistemi sayesinde paslanmaya karşı ektsra dayanıklı olan ve hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygun olan Poylin P618 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi, alüminy..
Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi
Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi   Çelik gövde yapısına sahip olan Poylin P689 banyo tuvalet sandalyesi; toplam 12 kilogram ağırlığında olup, 100 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Rahatlıkla katlanabilen gövdesiyle ve 5" boyutundaki ön ve arka tekerlekleri ile oldukça pratik bir klozetli sandalye modeli olan Poylin P689 banyo tuvalet sandalyesi aynı zamanda oldukça konforlu bir modeldir. Anti bakteriyel ve su geçirmez döşemesi ile tuvalet kullanımları sonrasında bakteri üremesi..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)