Manuel Tekerlekli Sandalye


Poylin P615 Banyo Tuvalet Tekerlekli Sandalye
Poylin P615 Banyo Tuvalet Tekerlekli SandalyeKatlanabilir özellikli olan bu sandalye iç ve dış kullanım için dizayn edilmiş bir modeldir.Ayrıca sırt yatar, ayak kalkar vb. özellikleriyle kullanıcının rahatlığı ön planda tutulmuştur.Manuel tekerlekli sandalye ve Banyo tuvalet sandalyesi olarak kullanıcının ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır.Poylin P615 Banyo Tuvalet Tekerlekli SandalyeP615 modelimiz banyo tuvalet sandalyesi olup kullanım alanlarında oluşan en ufak problemi dahi çözme..
Poylin P958C Spastik Çocuk Sandalyesi
Poylin P958C Spastik Çocuk SandalyesiP958C Spastik Çocuk Sandalyesi yatırılabilen sırtlık, tilt pozisyonu ( anne kucağı ), ayak kalkar,ayarlanabilir baş desteği,yan destekler ve kullanıcının düşmesini engelleyici ayak arası desteği ilekonforlu bir sürüş sağlamaktadır.Kullanılan renk,kumaş kalitesi ve uygun fiyatı ile kullanıcılara en iyi hizmeti sunmaktayız. Poylin P958C Spastik Çocuk Sandalyesi P958C modelimiz vucüt fonksiyonları kontrol etmekte güçlük çeken kullanıcılar için özel tasarlanmış o..
Poylin P958Y Yetişkin Spastik Sandalyesi
Poylin P958Y Yetişkin Spastik SandalyesiPoylin P958Y Yetişkin Spastik Tekerlekli Sandalye modelimiz spastik ve vucüd kontrolünü sağlamakta güçlük çeken yetişkin hastalar için tasarlanmıştır. Aranan bir ürün olmasının yanı sıra bir çok spastik kullanıcının da tercih etmiş olduğu bir ürün modelimizdir. Genel de beden ölçülerinin uyumsuzluğu için yetişkin hastalarımızın isteyip de kullanamadığı bu ürünün beden ölçülerini büyüterek bu fonksiyonlardaki ürünü 7'den 70' e her kullanıcının sorunsuz bir..
Poylin P970 Çocuk Tekerlekli Sandalyesi
Poylin P970 Çocuk Tekerlekli SandalyePoylin P970 Çocuk Tekerlekli Sandalye çelik şase, silikon dolgu tekerlekler sayesinde dayanıklı ve uzun süreli kullanımlar için tasarlanmıştır.Şase de kullanılan renk ve kumaş deseni ile çocuklar için üretilmiş bir modeldir. Kalite ve uygun fiyat ön planda tutulmuştur.Poylin P970 Çocuk Tekerlekli SandalyeRefakatçi kullanımına uygun tutma kolu,kullanıcının rahat bir sürüş sağlayabilmesi için elektrostatik toz boya kaplı itme çemberi,ayakların geriye düşmesini ..
Poylin P980 Alüminyum Çocuk Sandalyesi
Poylin P980 Çocuk Tekerlekli SandalyesiPoylin P980 Çocuk Tekerlekli Sandalyesi tercih edilen renkler, ayak kalkar, hareketli kolçaklar, katlanabilir şase ve sırt kırma özelliği ile tamamen çocuk kullanıcıları düşünerek imal edilmiştir.   Poylin P980 Çocuk Tekerlekli Sandalyesi Bu modelimiz; Şık dizayn edilmiş, ayak kalkar, hareketli kolçaklar, renkli ve dinamik şase dizaynı başlıca özellilklerindendir.Alışık olduğumuz tekerlekli sandalye modellerimizden farklı olarak biraz eğlence katarak tamam..
P007 Carry İç İçe Geçebilen Hastane Tipi Transfer Sandalyesi
P007 Carry İç İçe Geçebilen Hastane Tipi Transfer Sandalyesi Özellikleri Oturma yeri genişliği          : 47 cm ( Kavisli )Oturma yeri derinliği           : 45,5 cmToplam yükseklik                : 102 cmToplam derinlik                 ..
Poylin P100 Ekonomik Tekerlekli Sandalye
Poylin P100 Ekonomik Tekerlekli SandalyePoylin P100 Ekonomik Tekerlekli Sandalye, ekonomik fiyatı ile standart kullanıcılar, kısa süreli ihtiyaç sahipleri, yaşlılar ve sağlık ihtiyaçları, ve bağışçılarımızın ihtiyaçlarını gidermek için üretilmiş standart özelliklerde bir tekerlekli sandalye modelimizdir. Üründe bulunan refakatçi itme çubuğu, hasta ve refakatçi kullanımında rahatlık sağlamaktadır.Ekstra dayanıklılık için kaynaksız yekpare şasesi, yanmaz, leke tutma..
Poylin P111 Tekerlekli Sandalye
Poylin P111 Tekerlekli SandalyePoylin P111 Tekerlekli Sandalye modelimiz çelik şaseden imaal edilmiş uzun süreli kullanımlara uygun olarak tasarlanmış bir ürün modelimizdir. Ürün özellikleri de kullanıcılarını tatmin etmekle birlikte güvenlik derecesi de en üst seviyeler de tutulmuştur. Orta grup olarak adlandırdığımız P111 modelimizde üstü grup ürünlerin hemen hemen bütün özellikleri uygulanmıştır. Kısa ve uzun süreli kullanımlar için oldukça uygun fiyata sahip olabileceğiniz bu ürün modeli her..
Poylin P112 Tekerlekli Sandalye
Poylin P112 Tekerlekli SandalyePoylin P112 Tekerlekli Sandalye modelimiz ayak kalkarlı bir ürünümüzdür. Kalça ameliyatları ayak ve bacak eklem kırılmaları vb. durumlarda ayağın abdüksyonda durmasını sağlayacı ayak kalkar özelliği aynı zaman hastaların sürekli oturmasından dolayı ayak ve bacak bölgelerinde ödem (Şişlik) gibi rahatsızlıkların oluşmasını engellemek içindir. Aynı zamanda ev içi kullanıma da uygun olan bu ürünü dileğiniz zaman ev dileğiniz zaman da dış alan kullanımlarında kola..
Poylin P114 Large Beden ( 50 cm ) Tekerlekli Sandalye
Poylin P114 Large Beden ( 50 cm ) Tekerlekli SandalyePoylin P114 Tekerlekli Sandalye modelimiz büyük beden bir sandalye modelimizdir. Pratik katlanaşı ve sağlıklı duruşu ile kullanıcıların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan bir modeldir. Kilo problemi yaşayan kullanıcılarımızın kilosuna göre beden ölçülerini alıp özel olarakta imaalatını yapabileceğimiz bu ürünü her kilo daki kullanıcıya göre dizayn edebiliyoruz. Büyük beden olan bu tekerlekli sandalyenin ebatlarına göre şase et kalınlığıda değ..
Poylin P114 XLarge Beden ( 55 cm ) Tekerlekli Sandalye
Poylin P114 XLarge Beden ( 55 cm ) Tekerlekli SandalyePoylin P114 Tekerlekli Sandalye modelimiz büyük beden bir sandalye modelimizdir. Pratik katlanaşı ve sağlıklı duruşu ile kullanıcıların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan bir modeldir. Kilo problemi yaşayan kullanıcılarımızın kilosuna göre beden ölçülerini alıp özel olarakta imaalatını yapabileceğimiz bu ürünü her kilo daki kullanıcıya göre dizayn edebiliyoruz. Büyük beden olan bu tekerlekli sandalyenin ebatlarına göre şase et kalınlığıda de..
Poylin P120 40 cm Manuel Tekerlekli Sandalye
Poylin P120 Tekerlekli SandalyePoylin P120 Tekerlekli Sandalye modelimiz çelik şaseden imal edilmiş uzun süreli kullanımlara uygun olarak tasarlanmış bir ürün modelimizdir. Ürün özellikleri de kullanıcılarını tatmin etmekle birlikte güvenlik derecesi de en üst seviyeler de tutulmuştur. Orta grup olarak adlandırdığımız P120 modelimizde üstü grup ürünlerin hemen hemen bütün özellikleri uygulanmıştır. Kısa ve uzun süreli kullanımlar için oldukça uygun fiyata sahip olabileceğiniz bu ürün modeli her ..
Poylin P120 45cm.Manuel Tekerlekli Sandalye
Poylin P120 45cm. Tekerlekli SandalyePoylin P120 Tekerlekli Sandalye modelimiz çelik şaseden imal edilmiş uzun süreli kullanımlara uygun olarak tasarlanmış bir ürün modelimizdir. Ürün özellikleri de kullanıcılarını tatmin etmekle birlikte güvenlik derecesi de en üst seviyeler de tutulmuştur. Orta grup olarak adlandırdığımız P120 modelimizde üstü grup ürünlerin hemen hemen bütün özellikleri uygulanmıştır. Kısa ve uzun süreli kullanımlar için oldukça uygun fiyata sahip olabileceğiniz bu ürün model..
Poylin P120 50 cm Manuel Tekerlekli Sandalye
Poylin P120  50 cm.Tekerlekli SandalyePoylin P120 Tekerlekli Sandalye modelimiz çelik şaseden imal edilmiş uzun süreli kullanımlara uygun olarak tasarlanmış bir ürün modelimizdir. Ürün özellikleri de kullanıcılarını tatmin etmekle birlikte güvenlik derecesi de en üst seviyeler de tutulmuştur. Orta grup olarak adlandırdığımız P120 modelimizde üstü grup ürünlerin hemen hemen bütün özellikleri uygulanmıştır. Kısa ve uzun süreli kullanımlar için oldukça uygun fiyata sahip olabileceğiniz bu ürün..
YENİ
Poylin P130 Large Multifonksiyonel Tekerlekli Sandalye
Poylin P130 Large Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sadnalye Poylin P130 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye modelimiz 46 cm - 52 cm ayarlanabilir oturma yeri genişliği seçeneği ile kullanıcıların talep ettiği tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir üründür. Uzun süreli kullanımlar için taşarlanmış koltuk konforuyla birlikte; takılabilir çıkarılabilir koltuk altı destek aparatı, bacak arası destek aparatı ve emniyet kemeri özelliklerini üzerinde bulunduran bu üründe kalitenin ve uygun fiyatın bul..
Poylin P130 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye
Poylin P130 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sadnalye Poylin P130 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye modelimiz 41 cm - 46 cm ayarlanabilir oturma yeri genişliği seçeneği ile kullanıcıların talep ettiği tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir üründür. Uzun süreli kullanımlar için taşarlanmış koltuk konforuyla birlikte; takılabilir çıkarılabilir koltuk altı destek aparatı, bacak arası destek aparatı ve emniyet kemeri özelliklerini üzerinde bulunduran bu üründe kalitenin ve uygun fiyatın buluştuğ..
Poylin P140 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye
Poylin P140 Mutli Fonksiyonel Tekerlekli SandalyePoylin P140 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye modelimiz 40 cm, 45 cm, 50 cm lik seçenekleri ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını ve talep ettikleri konforu tamamıyla karşılayan bir üründür. Uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış koltuk konforuyla birlikte birçok spesifik özelliğide üzerinde bulunduran bu üründe kalitenin ve uygun fiyatın buluştuğu ürün modellerimizden birtanesidir. Aranan ve istenen bir ürün olması sebebiyle geliştirerek sa..
Poylin P207 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P207 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Poylin P207 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye odelimiz hafif alüminyum malzemeden üretilmiştir. Ağırlığı 25 kg olan bu ürünün taşıması, depolaması oldukça kolaydır. Lityum pil sistemi kullanılan bu üründe uzun süreli, kaliteli, sağlıklı sürüşler yapmanız mümkündür. Hassas ve yeni tasarım olan joystick sistemi sayesinde güvenli kontrol sağlayıp sorunsuz bir şekilde kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Aynı&nb..
Poylin P561 Katlanır Komot Tuvalet Sandalyesi
Poylin P561 Katlanır Komot Tuvalet Sandalyesi Dört tekerlekli oluşuyla kullanıcılara rahat transfer imkanı sağlamaktadır. Poylin P 561 Komot modeli katlabilir özelliktedir. Katlanabilir özelliği ile çok yer kaplamaz. Kovasını çıkardığınız taktirde klozet uyumludur. Paslanmaz yapısı sayesinde banyo yapımına uygundur. En pratik modellerimizden biridir. Poylin P561 Katlanır Komot Tuvalet Sandalyesi Genel Özellikleri Tekerlekli özelliktedirGüçlü yapı..
Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi
Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi; Banyo tuvalet ve manuel tekerlekli sandalye özelliğini tek bir üründen barındıran ürün modelimizdir. Pratik kullanım ve özelliği sahip olması da bu ürünün başlıca özelliklerindendir. Kullanım alanları iç ve dış alanlar olması da ürünün tercih edilme sebebidir.  Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi Özel statik boya sistemi ile korunan bu üründe kullanıcı banyo ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılarken oluşan paslanma pr..
Poylin P618 Banyo Tuvalet Sandalyesi
Poylin P618 Banyo Tuvalet Sandalyesi; Banyo tuvalet ve manuel tekerlekli sandalye özelliğini tek bir üründen barındıran ürün modelimizdir. Pratik kullanım ve özelliği sahip olması da bu ürünün başlıca özelliklerindendir. Kullanım alanları iç ve dış alanlar olması da ürünün tercih edilme sebebidir.    Poylin P618 Banyo Tuvalet Sandalyesi   Özel statik boya sistemi ile korunan bu üründe kullanıcı banyo ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılarken oluşan paslanma ..
Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi
Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi klozet uyumlu, katlanabilir ve kolçakları çıkartılabilir özelliklerde banyo ve tuvalet sandalyesi modelidir.Kullanıcının ve refakatçinin rahatlığını sağlamak amaçlı dizayn edilip üretilmiştir.Klozete uyumlu makas sistemi ve frenli tekerlekleri sabitleme konumlandırma özellikleriyle kullanıcıya güvenli kullanım sunmaktadır.Katlanabilir özelliğiyle kolay taşıma ve depolama imkanı sunmakta.   Standart kloze..
Poylin P805 Refakatçi Tekerlekli Sandalye
Poylin P805 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli SandalyePoylin P805 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye modelimiz refakatçi kullanımına uygun olarak yaşlı hastalarımıza önermiş olduğumuz pratik bir üründür. Hafifliği ve kolay katlanması ile de ilgi çeken bu ürünü kolayca katlayıp seyehat için yanınızda taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda grubunda en hafif model olarak da bilinen P805 modelimizde güvenlik için gerekli olan emniyet kemer sistemi, refakatçi fren sistemi, ve acil durum fren sistemi bulu..
Poylin P806 Refakatçi Tekerlekli Sandalye
Poylin P806 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli SandalyePoylin P806 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye modelimiz refakatçi kullanımına uygun olarak yaşlı  ve sandalyesini kendi kullanamayacak durumda olan hastalarımıza önermiş olduğumuz pratik bir üründür. Hafifliği ve kolay katlanması ile de ilgi çeken bu ürünü kolayca katlayıp seyehat için yanınızda taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda grubunda en hafif modellerden birisi olarak da bilinen P806 modelimizde güvenlik için gerekli olan , refakat..
Poylin P807 Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalye
Poylin P807 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli SandalyePoylin P807 Orta Tekerlekli Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye modelimiz,hem kullanıcının hemde  refakatçinin kullanımına uygun olarak tasarlayarak geliştirdiğimiz pratik bir üründür. Hafifliği ve kolay katlanması ile de ilgi çeken bu ürünü kolayca katlayıp seyehat için yanınızda taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda grubunda en hafif modellerden birisi olarak da bilinen P807 modelimizde güvenlik için gerekli , refakatçi fren sistemi,..
Poylin P957 Aliminyum Tekerlekli Sandalye
Poylin P957 Ultra Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye   Tamamen alüminyum yapısı ile ultra hafif, katlanabilir özellikli, yan kol kalkar, ayak çıkar, sırt kırma, bas çıkar arka tekerler, dünyaca beğenilen şık tasarım ve kullanıcı dostu modeli ile öne çıkarmaktadır. Ekstra olarak Ergonomik yapıdaki özel minderi sayesinde, uzun süreli oturumlarda konfor sağlamaktadır. Ürün modellerimiz arasındaki hafif, en kullanışlı, Avrupa standart kalitesinde ve en çok beğenilen modelimizdir. ..
YENİ
Poylin P967 Multifonksiyonel Alüminyum Sandalye
Poylin P967 Multifonksiyonel  Hafif Alüminyum Sandalye Poylin P967 Multifonksiyonel Alüminyum Tekerlekli Sandalye modelimiz; tüm dünyadaki farklı markaların Hafif Alüminyum Modellerini göz önüne alarak tasarladığımız ve istenilen her özelliği üzerinde barındıran özel bir model olarak üretilmiştir.Yaptığımız ar-ge çalışmalarında kullanıcının yanı sıra refakaçi kullanımlarıda göz önünde bulundurularak mümkün olan en fonksiyonel,en güvenli ve en konforlu Hafif Alüminyum Tekerlekli ..
Poylin P981 Pediatrik Çocuk Tekerlekli Sandalyesi
Poylin P981 Pediatrik Çocuk Tekerlekli SandalyePoylin'den bir ilk daha. Spina Bifida, Serapral Palsy ve daha bir çok engelli çocuk kardeşlerimiz için özel tasarlanmış ve üretilmiş ürün modelimizdir. Çocuklarımız için standart, ölçüsüz, ayarsız, özelliksiz arabaları kullanmak zorunda kalmaya artık son verelim. Bu model arabamız ile hem çocuğumuz hem de ebevynleri çok rahat edecektir. Alüminyum yapısı ile hem hafif, refekatçi kullanım ayarlı, katlanabilir, sırt kırma özelliği, kaldırım atlam..
Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti
Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti Poylin P990 Buggy Engelli Çocuk Puset modelidir. Tam katlanabilir, çok amaçlı bu engelli çocuk puseti serebral palsili çocuklar başta olmak üzere engelli çocukların günlük yaşamda rahat vakit geçirmelerini sağlamak için tasarlanmış, ekonomik fiyatlı çocuk arabasıdır. Çift yönlü kullanılabilir koltuk ünitesine sahip ve tamamen çıkarılabilir modeldir.  Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti  Serebral Palsili çocuklar başta o..
Gösterilen: 1 ile 29 arası, toplam: 29 (1 Sayfa)