Hasta Karyolası

PY151 2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak
Poylin PY151 2 Motorlu Hasta Karyolası + 4 Parçalı YatakBu hasta yatağı modelimiz, yatan hastalarınızın evde bakılmasını kolaylaştırmak için üretilmiş modeldir. Bel aşağısı ve bel yukarısı hareketleri için 2 adet dual motor kullanılmıştır. Bu motorlar üç fonksiyonludur. Birinci fonksiyon sırt bölgesini 80 dereceye kadar kaldırır. 2. fonksiyon bacakları ters v şekline getirmektedir, üçüncü fonksiyon ise ikisini aynı anda yapmaktadır. Ürünlerimiz arasına yeni aldığımız model olan tabanca..
PY151/T  2 Motorlu Lazımlıklı Hasta Kayolası + Lazımlıkı Yatak
    PY151/T 2 Motorrlu Lazımlıklı Hasta Karyolası + Lazımlıklı Yatak ÖzellikleriÖzelliklerEni: 90 cm, boyu: 190 cm, yerden yüksekliği: 40 cmLazımlık aparatı sayesinde hastanız yataktan kalkmadan tuvalet ihtiyacını giderebilir.Karyolanın dört köşesinde serum askısı takma yerleri mevcuttur.Baş ve ayak kısımları elektrik motorları sayesinde kolayca hareket eder.Elektrikler kesildiğinde 9 voltluk pil desteğiyle çalıştırılması mümkündür.Başlık ÖzellikleriKolaylıkla sökülüp ta..
PY152 2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak
PY152 2 Motorlu Abs Başlıklı Hasta Karyolası ÖzellikleriHastane ve ev kullanıma uygun üretilmiş olan modelimizdir. Genel olarak tüm hasta tipleri için uygun olmak ile birlikte uzun süre yatacak hastalar için öneriyoruz. Bunun sebebi; alüminyum malzemeden üretilmiş yan korkuluklar sınıfının en sağlam ve darbeye dayanıklı korkuluk sistemidir. Hasta korkuluktan güç alabilir, kendini doğrultabilir. Korkuluk sistemi kullanımı oldukça pratik mandallı sistemdir. Üzerinde bulunan iki adet 6000 nm gücünd..
PY152/A 2 Motorlu Full ABS Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak
PY152/A 2 Motorlu Full ABS Başlıklı Hasta Karyolası Genel ÖzellikleriGenel olarak hastaneler de kullanılan abs plastik malzemeden üretilen abs yanlıklı modeldir. Metal korkuluklar yerine abs plastik kaplama vardır. Temizlik ve kullanım kolaylığı sağlar ve yan korkulukları indirip kaldırırken özellikle de temizliğini yaparken zorlamanıza gerek kalmayacaktır. Durumu ağır olan hastalarınız için önerdiğimiz modeldir. Ağır hastalarınızın ekstra bakıma ihtiyacı vardır, bunlardan biride yatak ya..
PY153 3 Motorlu ABS Tabanca Ve Asansörlü Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak
PY153 3 Motorlu ABS Tabanca Ve Asansörlü Hasta KaryolasıAsansörlü (3 motorlu) abs başlıklı model; asansörlü hasta yatakları tüm yatak modelleri arasında kullanımı en rahat hasta karyolası modellerindendir. Standart karyolaya ek olarak bir adet daha motor bulunur ve bu motor karyolanın asansör özelliğini sağlamaktadır. Asansörlü karyolanın seçimine etken olan bir çok durum var. Bunları sıralamak istersek; hastanızın durumu, hastanın rahatı, hastaya bakan kişinin rahatı, kullanım kolaylığı,..
PY153/A 3 Motorlu Full ABS Asansörlü Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak
PY153/A 3 Motorlu Full ABS Asansörlü Hasta Karyolası Özellikleri:  Hasta Karyolası 3 hareketli piston motoru ile hareket eder.Full Asansörlü Hasta Karyolasının motorları 250 kg taşıma kapasitesine sahiptir.Baş ve ayak kısımlarının asansörden bağımsız hareket ettirilmesi mümkündür.Asansör hareketi sayesinde hastanızın pansuman, muayene gibi işlemleri yaparken rahatsız olmamasını sağlar.Abs kaplamalı dört adet korkulukları sayesinde karyolanın işlevselliği arttırılmıştır.Korkuluklar hijy..
PY159 2 Motorlu MDF Tabanca Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak
PY159 2 Motorlu MDF Tabanca Alüminyum Yan Korkuluklu Hasta Karyolası Teknik Özellikleri Dual motor sistemiyle çalışmaktadır. 4500 newton gücünde iki adet motor elektrik veya pil enerjisi ile çalışır. İki hareketli olup el kumandası ile baş ve ayak bölümleri hareket eder. Hasta oturarak yemek gibi ihtiyaçlarını rahatça karşılar. Gereken durumlarda da karyolanın ayak kısmını kumanda yardımıyla rahatça kaldırabilir. Karyolanın yan korkulukları krom kaplamadır...
PY160 2 Motorlu Ahşap Ev Tipi Hasta Karyolsı + 4 Parçalı Yatak
PY160 2 Motorlu Ahşap Ev Tipi Hasta Karyolası Özellikleri Eni: 90 cm, Boyu: 190 cm, Yerden yüksekliği: 40 cm Karyolamızın üst platformunda bulunan hava delikleri sayesinde terleme önlenmiş olur. Karyolanın dört köşesinde serum askısı takma yerleri mevcuttur. Baş ve ayak kısımları elektrik motorları sayesinde kolayca hareket eder. Elektrikler kesildiğinde 9 voltluk pil desteğiyle çalıştırılması mümkündür. Ev tipi ekonomik hasta karyolası modeli ve ahş..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)