Marka: Poylin Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Ürün Kodu: p120 50cm
Stok Durumu: Ön Sipariş
Bilgi Alın
  • Email

    info@poylin.com.tr

  • Phone

    P.tesi- C.tesi: 09:00 - 17:00
    +90 (212) 694 1020

İletişim Formu

Poylin P120  50 cm.Tekerlekli Sandalye

Poylin P120 Tekerlekli Sandalye modelimiz çelik şaseden imal edilmiş uzun süreli kullanımlara uygun olarak tasarlanmış bir ürün modelimizdir. Ürün özellikleri de kullanıcılarını tatmin etmekle birlikte güvenlik derecesi de en üst seviyeler de tutulmuştur. Orta grup olarak adlandırdığımız P120 modelimizde üstü grup ürünlerin hemen hemen bütün özellikleri uygulanmıştır. Kısa ve uzun süreli kullanımlar için oldukça uygun fiyata sahip olabileceğiniz bu ürün modeli her hastaya uyum sağlayabilir.
 
 
Poylin P120 50 cm. Tekerlekli Sandalye
 
Hareketli kolçaklar sayesinde transfer özelliğini rahatlıkla kullanabilir ve aynı zamanda kolçaklarda kullanılan eğimler sayesinde yemek masası, çalışma masası vb. alanlara kolaylıkla yanaşabilirsiniz. Sırt kırma, çıkartılabilir ayaklıklar, bas çıkar tekerlekler ve katlanma özelliğiyle birlikte sorunsuz depolama ve taşıma işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Çelik şasesi ve şaseye uygun fren sistemi ile güvenli kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca refakatçi kullanımı için mevcut fren sistemi sayesinde güvenliğinizi daha üst noktaya taşıyabilirsiniz. Antibakteriyal kumaşı ile uzun süreli kullanımlarda bakteriyal olarak buluşabilecek hastalıklardan korunabilirsiniz. 24 inç arka ve 8 inç ön tekerlekler sayesinde engebeli arazi koşullarında rahat kullanım sağlar.Aynı zamanda ev içi kullanımlar için yerde iz yapmayan gri tekerlekler kullanılmıştır.
 
 
Poylin P120 50cm Tekerlekli Sandalye Genel Özellikler
 
Hareketli ve eğimli kolçaklar
Çıkartılabilen ayaklıklar
Sırt kırılma
24inç bas çıkar arka tekerlekler
200*50 PU ön tekerlekler
Çelik Şase
Refakatçi kolçakları

Refakatçi Fren Sistemi
Toz boya sistemi
Terletme, yanma yapmayan oturma ve sırt kumaşı
 
 
Poylin P120 50cm. Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı
 
2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.

Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri
Arka Tekerlek 24" PU Dolgu
Katlanır Genişlik 30 cm
Kolçak Yüksekliği 25 cm
Koli Ölçüleri 840*320*750 mm
Konteyner Yükleme Adetleri 147 pcs / 20" DC 355 pcs / 40" HQ
Maksimum Taşıma Kapasitesi 120 kg
Materyal Çelik
Ön Tekerlek 8" (200*50mm) PU Dolgu
Oturma Yeri Derinliği 40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 48 cm
Sırtlık Yüksekliği 40 cm
Toplam Genişlik 69 cm
Toplam Uzunluk 108 cm
Toplam Yükseklik 92 cm
Ürün Ağırlığı 18,7 kg
Akülü Sandalye Teknik Özellikleri
Oturma Yeri Genişliği 50 cm