Marka: POYLİN
Ürün Kodu: P957
Stok Durumu: Stoklar Tükendi
10.887,50 TL
Vergiler Hariç: 10.887,50 TL

Mevcut Seçenekler:

Poylin P957 Alüminyum Hafif Tekerlekli Sandalye

Poylin P957 Alüminyum Tekerlekli Sandalye FiyatlarıHem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan Poylin P957 hafif tekerlekli sandalye, dayanıklı ve oldukça hafif alüminyum gövde yapısına sahiptir. 24" boyutundaki dolgu arka ve 8" boyutundaki dolgu ön tekerlekleri ile oldukça konforlu bir sürüş sağlayan Poylin P957 tekerlekli engelli sandalyesi birçok özelliği üzerinde barındıran ve buna rağmen uygun tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip bir modeldir. Toplam ağırlığı 15 kilogram olan bu modelin taşıma kapasitesi ise 120 kilogramdır.  Manuel frene ek olarak refakatçi frenine de sahip olması sayesinde refakatçi kullanımına da uygun olan Poylin P957 tekerlekli hasta sandalyesi bu frenlerin yanı sıra emniyet kemeriyle de oldukça güvenli bir sürüş deneyimi sağlamaktadır. Sahip olduğu özel tasarım ve son derece konforlu olan oturma minderi, kullanıcının kaymasına engel olup uzun süreli kullanımlarda da kullanıcının konforunu arttırmaktadır. İstenildiği taktirde opsiyonel olarak baş ve boyun desteği de eklenebilen Poylin P957 alüminyum hafif tekerlekli sandalye, yukarıya doğru kaldırılabilir hareketli kolçakları ile kullanıcının araba veya yatak gibi alanlar yan transferini kolaylaştırırken, gerektiği zaman tamamen çıkartılabilir özelliktedir. Ayaklıkları çıkartılabilen Poylin P957 manuel tekerlekli sandalye bu sayede depolama kolaylığını arttırırken, asansör gibi dar alanlarda manevra kabiliyetini de arttırmaktadır. Rahatlıkla katlanabilen tekerlekli sandalye modelleri arasında yer alan Poylin P957 manuel tekerlekli sandalye, sırt kısmının da katlanabilir özellikte ve arka tekerleklerinin bas çıkar özellikli olması sayesinde katlandıktan sonra oldukça küçük bir alan kaplar ve depolama ile taşıma sırasında kolaylık sağlayarak en küçük bagajlara bile sığabilir. Konforu, pratikliği ve sağlamlığı ile öne çıkan Poylin P957, tüm bu özelliklerine rağmen ekonomik manuel tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip olmasıyla da en çok talep gören modeller arasında yer almaktadır.

 
 
 

Poylin P957 Alüminyum Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri


Sağlam çift makas sistemli alüminyum şaseye sahip olan Poylin P957 tekerlekli hasta sandalyesi; bas çıkar özellikli arka tekerlekler, çıkartılabilir ayaklıklar ve sırt kırma özellikleri sayesinde son derece pratik bir modeldir. Tüm bu pratikliğine rağmen konforunda hiç bir kesintiye gidilmemiş olan Poylin P957 tekerlekli engelli sandalyesi, güvenliği de göz ardı etmeyerek geriye doğru devrilmeyi engelleyici anti-tipper tekerlekler de barındırmaktadır. Uzun süreli kullanımlara uygun olan bu model aynı zamanda arka tarafında bulundurduğu reflektörler sayesinde karanlık ortamlarda fark edilmeyi de sağlamaktadır. Çift makas sistemiyle dayanıklılığı arttırmış ve kullanım ömrü uzatılmış olan Poylin P957 manuel tekerlekli sandalye tüm bu özelliklerine rağmen 15 kilogram ağırlığında olmasıyla son derece kullanıcı dostu bir model olarak öne çıkıyor. En kullanışlı manuel tekerlekli sandalye modelleri arasında yer alan Poylin P957 alüminyum tekerlekli sandalye, Avrupa kalite standartlarında ve en çok talep gören ürünler arasında olmasının yanı sıra tüm bu özelliklerine rağmen oldukça ekonomik tekerlekli sandalye fiyatlarına sahip olmasıyla da büyük dikkat çekmektedir.

 

 

Kısaca Poylin P957 Alüminyum Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Poylin P957 Tekerlekli Sandalye Fiyatı
 • Tamamen alüminyum şase
 • Kolçak kaldırılabilir ve gerektiğinde çıkartılabilir
 • Sırt kırma özelliği
 • Çıkarılabilir ayaklıklar
 • Bas-çıkar özelliği sayesinde çıkartılabilir arka tekerlekler
 • Ergonomik minder
 • Oturma bölgesinin altında çift makas sistemi
 • Kaydırma yapmaz özel minder
 • Çift fren ile ekstra güvenlikli 
 • Anti-tipper, düşmeyi önleyici tekerler
 • Opsiyonel baş, boyun ve ayak desteği
 • Hem iç hem de dış mekan kullanımına uygundur
 • 15 kg ağırlık, 120 kilogram taşıma kapasitesi 
 
 
 
 
 
 

 

 

Poylin P957 Ekonomik Tekerlekli Sandalye FiyatlarıPoylin P957 Alüminyum Tekerlekli Sandalye

Poylin P957 Tekerlekli Sandalye FiyatlarıPoylin P957 Alüminyum Tekerlekli Sandalye

 

Poylin P957 Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

 

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.

Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri
Katlanır Genişlik 29 cm
Koli Ölçüleri 830x280x980 mm
Konteyner Yükleme Adetleri 150 AD/20'DC, 249 AD/40'HQ
Maksimum Taşıma Kapasitesi 120.00 Kg
Materyal Alüminyum
Oturma Yeri Açısı -
Oturma Yeri Derinliği 40 cm
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 49 cm
Sırtlık Yüksekliği 44 cm
Tilt Özelliği -
Toplam Genişlik 62 cm
Toplam Uzunluk 102 cm
Toplam Yükseklik 92 cm
Ürün Ağırlığı 15.00 Kg
Kolçak Yüksekliği 25 cm
Arka Tekerlek 24" Pu Dolgu
Ön Tekerlek 8"(200x50) PU Dolgu