Marka: POYLİN
Ürün Kodu: P990
Stok Durumu: Stoklar Tükendi
21.272,50 TL
Vergiler Hariç: 21.272,50 TL

Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti

 
Engelli Bebek Puseti FiyatlarıPoylin P990 Buggy Engelli Çocuk Puseti, 80-120 cm boy arası serebral palsi, spina bifida ve spastik paralizi gibi kas sistemini etkileyen ve üst vücut kontrolünü kısıtlayan hastalıklara sahip çocuk ve bebekler için tasarlanmış bir engelli pusetidir. Poylin P990 engelli bebek pusetinin en önemli amacı çocuğun doğru oturma pozisyonunu alabilmesidir. Kişilerin genel sağlığı için kritik öneme sahip olan oturma pozisyonunun doğru şekilde olması aynı zamanda sindirim sistemini ve kan dolaşımını da olumlu etkilemektedir. Dolayısıyla, uzun süreli kullanımlara uygun olan Poylin P990 Buggy engelli puseti; spastik paralizi, serebral palsi veya spina bifida hastalıklarına sahip çocuklar için çok önemli faydalar sağlamaktadır. Çift yönlü kullanılabilir oturma ünitesi tamamen çıkartılabilir olan son derece pratik bir engelli bebek puseti olan Poylin P990 aynı zamanda yüksek konfora da sahiptir. Tilt özelliği de barındıran engelli puseti bu sayede uzun süreli kullanımlardan kaynaklanan, kalça bölgesinde biriken basınç ve ağırlığı vücuda yayarak kullanıcıyı dinlendirir ve bası yaralarının oluşumuna engel olur. 

 
 
 
 

 

 

 

Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti Genel Özellikler

Poylin P990 Engelli Çocuk Puseti Fiyatları
 
Ayarlanabilir olan birçok niteliği ile en doğru ve en rahat pozisyonun bulunmasını sağlayan Poylin P990 Buggy engelli çocuk pusetinin sırt bölgesinin açı ve yüksekliğinin ayarlanabilir olmasının yanı sıra oturma derinliğini de ayarlamak mümkündür. Ayarlanabilir bacak arası desteği, yan destekleri ve baş desteği sayesinde çocuk için en doğru pozisyonlamayı sağlayan Poylin P990 engelli bebek puseti, 5 noktalı emniyet kemeriyle de hem üst düzey güvenlik sağlamakta hem de gerektiğinde vücudu sabitleyebilmektedir. Ayaklığının 3 kademede ayarlanabilir yüksekliği ve 5 kademe ayarlanabilir açısı bulunan Poylin P990 Buggy engelli pusetinin iç kısmı gerektiği zaman çıkartılabilir ve temizlenebilir. Emniyet kemerine ek olarak refakatçi ayak freniyle güvenlik seviyesini arttıran Poylin P990 Buggy engelli puseti, gerektiği zaman olduğu yere sabitlenebilmektedir.


Kısaca Poylin P990 Buggy Engelli Çocuk Puseti Genel Özellikleri

  • Çıkartılabilir ve çift yönlü kullanılabilir oturma bölgesi
  • Yüksekliği ve açısı ayarlanabilir sırt ve itme kolu
  • Ayarlanabilir baş ve bacak arası destekleri
  • Ayarlanabilir oturma derinliği, ayaklık yükseklik ve açısı
  • Altında sepeti bulunur
  • 5 noktalı emniyet kemeri
  • Çıkartılabilir tente
  • Dolgu ön ve arka tekerlekler
 

 

 

 

 

Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti Garanti Kapsamı

 
2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
 
Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri
Katlanır Genişlik -
Koli Ölçüleri 820×500×660 mm
Konteyner Yükleme Adetleri 121 AD/20’DC, 290 AD/40’HQ
Maksimum Taşıma Kapasitesi 60.00 Kg
Materyal Alüminyum
Oturma Yeri Açısı 80 cm - 120 cm
Oturma Yeri Derinliği 32 cm
Oturma Yeri Genişliği 26 - 32 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 53 cm
Sırtlık Yüksekliği 50 cm
Tilt Özelliği Evet
Toplam Genişlik 64 cm
Toplam Uzunluk 83 cm
Toplam Yükseklik 100 - 116 cm
Ürün Ağırlığı 19 Kg
Kolçak Yüksekliği 22 cm
Arka Tekerlek 12’’ PU Dolgu
Ön Tekerlek 8’’(200×50) PU Dolgu
Processor
Kullanıcı Boyu 80-120 cm