Manuel ve Akülü Tekerlekli Sandalye Yedek Parça ve Teknik Servis 

Poylin Medikal San.ve Tic. Ltd. Şti. olarak, ürün portföyümüzde bulunan ürünlerimizin kullanıcılarının özel durumunun farkındalığı ile "Teknik Servis" hizmetimizi fazlasıyla önemsiyor ve bu konuda her zaman daha fazlasını gerçekleştirebilmek adına gelişen teknoloji ve eğitim sürecini yakından takip ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesinin yarattığı müşteri memnuniyetini devam ettirebilmek, ürünlerimizi uzun yıllar boyunca güven içerisinde, sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz amacıyla teknik servis ağımızı her geçen gün artırmaktayız. 

Şu anda İstanbul ilinde, Avcılar ve Bağcılar ilçelerinde bulunan iki teknik servis noktamızın yanı sıra Avcılar ilçesinde tekerlekli sandalye shoowroom'umuzun da yer aldığı Şirket Merkezimizde tekerlekli sandalye teknik servis eğitimi almış çalışanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. 

Tekerlekli Sandalye Teknik Servisine ihtiyacınız oluştuğunda; Şirket Merkezimizde yer alan uzman temsilcilerimizle irtibata geçmeniz halinde, ürününüz hakkında gerekli bilgiler sizlerden alınacak ve teknik servislerimizle yapılacak görüşmelerden sonra; sizlere sorunun çözümü için hareket planı ile ilgili olarak Satış Danışmanlarımızca geri dönüş yapılacaktır. Eğer talebiniz tekerlekli sandalye veya akülü sandalye yedek parça ise, yine Satış Danışmanlarımız sizlere yardımcı olacak ve anında talep ettiğiniz parçalarla ilgili olarak sizlere tekerlekli sandalye yedek parça fiyatları hakkında gerekli bilgiyi verecektir.

Manuel ve Akülü Tekerlekli Sandalye Teknik Servis ve Arıza Tespit

Teknik Servislerimizde tüm Poylin Medikal markalı Akülü Tekerlekli Sandalye ve Manuel Tekerlekli Sandalyelerin profesyonel bakım ve onarımı yapılmaktadır. Ekspertiz işlemi A’dan Z’ye ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Garanti kapsamı dışında olan hasar ve tamiratlar için tarafınıza bilgi verilir. Garanti kapsamı içerisindeki tüm müdahalelerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. 20 yıllık uzmanlıkları ve tecrübeleri olan teknik servis personellerimiz ile en kaliteli hizmeti sağlıyor ve servislerimize garanti veriyoruz. Mekanik, elektronik ve programlama konusunda oluşabilecek tüm arızalar 550 m2'lik servisimizde en güncel ve en teknolojik ekipmanlar kullanılarak onarılmaktadır.

Akülü Sandalye Motor Tamiri ve Detaylı Bakım

 • Tekerlekli sandalyelerimizde kullanılan tüm Watt çeşitlerindeki motorların; 
 • Motor / Bobin sargısı,
 • Yağ arındırma / Sıfırlama,
 • Şanzıman dişli bakımı onarımı,
 • Kolektör temizliği ve onarımı,
 • Kömür yatakları ve karbon fırçaların değişimi,
 • Tepeden tırnağa komple bakım gibi tüm arızalar ve ihtiyaçlar profesyonel teknik servisimizde en detaylı şekilde yapılmaktadır.

 • Akülü Tekerlekli Sandalye Joystick ve Beyin (Sürücü) Tamiri

  Tüm akülü sandalyelerimizde bulunan kumanda ve beyin olarak adlandırılan sürücülerin tüm elektronik arızaları garantili olarak tamir edilmektedir. Aynı zamanda cihazların motorlar ile kombinasyonu sağlanır ve en güncel versiyon yazılımı yüklenmektedir. Kullanımdan dolayı yıpranan ve deforme olan tuş takımı ve joystick körükleri veya darbe sonrası kırılan, çatlayan kasalarda da çözüm imkanı sağlamaktayız. Soket, bağlantı ve kablo arızaları gibi sorunlarda kalıcı ve estetik onarım sağlıyoruz.


  ŞehirİSTANBUL
  ÜnvânPoylin Medikal
  Adres 

  Merkez Mah. E-5 Yanyol Üzeri (Eski Londra Asf.) No:133/A
  AVCILAR / İSTANBUL
  İletişim Numaraları0(541) 827 24 18