Marka: POYLİN
Ürün Kodu: P114
Stok Durumu: Stoklar Tükendi
8.040,00 TL
Vergiler Hariç: 8.040,00 TL

Poylin P114 Büyük Beden Tekerlekli Sandalye (50 cm)

Poylin P114 Bariatrik tekerlekli sandalye
Poylin P114 Büyük Beden Tekerlekli Sandalye, büyük beden bariatrik tekerlekli sandalye modelleri arasındadır. Büyük beden tekerlekli sandalye olduğu için şase kalınlığı daha da güçlendirilmiş olan Poylin P114 bariatrik tekerlekli sandalye, 50 ve 55 cm oturma genişliği olmak üzere iki bedene sahiptir. Özel statik boya sistemine sahip olan Poylin P114 manuel tekerlekli sandalye bu sayede yağmur veya nemli ortamda depolama gibi problemlerden kaynaklanabilecek problemlere karşı son derece dayanıklı bir büyük beden tekerlekli sandalye modelidir. Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun bir model olan Poylin P114 tekerlekli sandalye, toplam 20 kilogram ağırlığında olup, 205 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. 24" dolgu arka ve 8" dolgu ön tekerlekleri ile dış mekanlarda da konforlu bir sürüş sağlayan bariatrik tekerlekli sandalye modeli, hareketli kolçaklara sahiptir. Hareketli kolçakları sayesinde kullanıcının araba veya yatak gibi alanlara sandalyenin yan taraflarından transferini mümkün kılıp kolaylaştıran Poylin P114 büyük beden tekerlekli sandalye, katlanabilir gövdesinin yanı sıra çıkartılabilir ayaklıkları sayesinde oldukça pratik bir üründür. Yükseklik ayarlı ayaklıkları aynı zamanda çıkartılabilerek asansör gibi dar alanlarda kullanıcının hareket kabiliyetini arttırmakta ve depolama ile taşıma işlemlerini kolaylaştırmaktadır. 


  
 

Poylin P114 Büyük Beden Tekerlekli Sandalye (50 cm) Genel Özellikleri

Poylin P114 Büyük Beden Tekerlekli Sandalye
Son derece pratik olmasının yanı sıra oldukça konforlu da olan Poylin P 114 bariatrik tekerlekli sandalye oturma minderi ve sırt kısmı kullanıcının konforunu arttırmak amacıyla son derece yumuşak olacak şekilde tasarlanmıştır.  Konforlu olmasına ek olarak kullanıcının sağlığını da düşünen Poylin P114 büyük beden tekerlekli sandalyenin anti-bakteriyel oturma ve sırt bölgesi, uzun süreli kullanımlardan kaynaklanabilecek bakteri oluşumlarının da önüne geçmektedir.  24" boyutundaki dolgu arka tekerlekleri ile son derece konforlu bir sürüş sağlayan Poylin P 114 büyük beden tekerlekli sandalye, kullanıcının ağırlığını zemine yansıtmadan engebeli koşullarda dahi rahat bir kullanım sağlamaktadır. Statik boya sistemi sayesinde paslanmaya karşı dayanıklı yapısı ve çelik şasesi sayesinde de oldukça dayanıklı gövdesi ile son derece güvenilir bir model olan Poylin P114 bariatrik tekerlekli sandalye, yüksek kilolu kullanıcılar için son derece ideal bir tekerlekli sandalye modelidir.


 

Kısaca Poylin P114 Büyük Beden Tekerlekli Sandalye (50cm) Genel Özellikleri

Poylin P114 Büyük Beden Katlanabilir tekerlekli sandalye
 
  • Katlanabilme özelliğine sahiptir
  • Hareketli ve poliüretan kolçaklar
  • Statik boya 
  • Refakatçi ayak basamağı ve kolları
  • Antibakteriyel oturma ve sırt kumaşı
  • Çıkartılabilir ve uzunluğu ayarlanabilir ayaklıklar
  • 24" silikon dolgu arka tekerlekler
  • 8"  PU dolgu ön tekerlekler
  


Poylin P114 ( 50 cm ) Bariatrik Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.


   Poylin Medikal İletişim Bilgileri


Telefon Numaraları:

+90 212 694 10 20

+90 542 355 96 32

+90 530 277 46 36

Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri
Katlanır Genişlik 29 cm
Koli Ölçüleri 82x34x94 cm
Konteyner Yükleme Adetleri 104 AD/20’DC, 300 AD/40’HQ
Maksimum Taşıma Kapasitesi 205 Kg
Materyal Çelik
Oturma Yeri Açısı -
Oturma Yeri Derinliği 45 cm
Oturma Yeri Genişliği 50 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 52 cm
Sırtlık Yüksekliği 48 cm
Tilt Özelliği -
Toplam Genişlik 67 cm
Toplam Uzunluk 108 cm
Toplam Yükseklik 94 cm
Ürün Ağırlığı 20 Kg
Kolçak Yüksekliği 22 cm
Arka Tekerlek 24" PU Dolgu
Ön Tekerlek 8’’ PU Dolgu