Marka: QUICKIE
Ürün Kodu: QUICKIE LIFE R
Stok Durumu: Ön Sipariş
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Quickie Life R Aktif Tekerlekli Sandalye

Quickie Life R Aktif Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Son derece hafif ve dayanıklı olan Quickie Life R Katlanabilir Aktif Tekerlekli Sandalye, kişiye özel olarak tasarlanan bir modeldir. Kullanıcının beden ölçülerine göre özel olarak üretilen Quickie Life R Aktif Tekerlekli Sandalye, birbirinden farklı renk seçenekleri ile her kullanıcıya ve zevke uygun bir modeldir. Birçok özelleştirme imkanına sahip olan model, son derece dayanıklı ve üstün sürüş konforuna sahiptir. Her kullanıcıya göre ayarlanabilir olup uyum sağlayabilen Quickie Life R Katlanabilir Aktif manuel tekerlekli sandalye, yalnızca 10,7 kilogram ağırlığındadır ve 125 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Sahip olduğu oturma minderi ile uzun süreli kullanımlarda dahi üst düzey konforunu korumayı başarabilen Quickie Life R aktif tekerlekli engelli sandalyesi, dolgu tekerlekleri ile sürüş konforunu pekiştirmektedir. Açısı ve derinliği ayarlanabilen ayak plakasına sahip olan model, opsiyonel olarak standart ayaklık seçeneğini de sunmaktadır.


Quickie Life R Katlanabilen Aktif Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Özelleştirilebilir ölçüleri ve 32 farklı renk seçeneği ile tamamen kullanıcısına özel olan Quickie Life R Katlanabilir aktif tekerlekli sandalye, yalnızca döşeme renginin değil, neredeyse tüm parçalarının rengini seçebilme imkanı sunmaktadır. Sağlam yapısı ile son derece dayanıklı olan Quickie Life R Aktif Tekerlekli Sandalye, gövde yapısı sayesinde sürüş sırasında tekerlekli sandalyenin esnemesini ve performansının düşmesine engel olmaktadır. Oturma yeri genişliği 36-50 cm arasında belirlenebilen Quickie Life R Katlanabilir  Aktif tekerlekli sandalyenin oturma derinliği de 36-50 cm arasında belirlenebilmektedir. Bunun yanı sıra sırtlık yüksekliği ve açısının da ayarlanabilmesine imkan tanıyan model; oturma bölgesinin yüksekliğini ve ağırlık merkezini de ayarlama imkanı sunarak, kullanıcının kendisine en ideal sürüş tarzını yakalayabilmesine olanak tanımaktadır. 


Kısaca Quickie Life R Aktif Tekerlekli Sandalye

Quickie Life R Aktif Tekerlekli Sandalye Fiyatları

  • Kişiye özel üretim
  • 32 farklı renk seçeneği
  • 10,7 kg toplam ağırlık
  • 125 kg taşıma kapasitesi
  • Açısı ve derinliği ayarlanabilir ayak plakası
  • Ayarlanabilir oturma genişliği, yüksekliği ve derinliği
  • Ayarlanabilir ağırlık merkezi
  • Ayarlanabilir sırtlık açısı


Quickie Life R Aktif Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.

Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri
Maksimum Taşıma Kapasitesi 125 kg
Oturma Yeri Derinliği 36-50 cm
Oturma Yeri Genişliği 34-48 cm
Sırtlık Yüksekliği 25-45 cm
Toplam Genişlik Oturma Genişliği + 22 cm
Ürün Ağırlığı 10,7 kg