Marka: MEYRA
Ürün Kodu: MEYRA NANO
Stok Durumu: Ön Sipariş
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye

MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye Fiyatlari

Tamamen kişiye özel olarak tasarlanan MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye; katlanabilir sırtlık yapısına sahip, son derece konforlu ve dayanıklı bir aktif tekerlekli sandalye modelidir. 17 farklı renk seçeneğine sahip olan MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye, bunun yanı sıra ayarlanabilir olan özellikleri ile kullanıcısına tamamen uyum sağlayabilen bir modeldir. Yalnızca 9,5 kilogram ağırlığa sahip olan model, 130 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Son derece hafif olan MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye, bas-çıkart özellikli arka tekerlekleri çıkartıldığında yalnızca 6,5 kilogram ağırlığa düşmekte ve rahatlıkla taşınabilmektedir. En küçük araba bagajlarına dahi sığabilecek boyutlara gelen model, sahip olduğu oturma minderi ile uzun süreli kullanımlarda dahi üst seviyedeki konforunu korumaktadır.MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Son derece dayanıklı ve yüksek hareket kabiliyetine sahip olan MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye, oldukça uzun ömürlü bir modeldir. 30 cm ile 50 cm arasında oturma yeri genişliğine sahip olan model, her kullanıcıya uyum sağlayabilmektedir. Alüminyum gövde yapısına sahip olması sayesinde yüksek dayanıklılığa ve hafifliğe sahip olan MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye, ağırlık merkezinin ayarlanabilir olması ile kullanıcının isterse maksimum güvenlikte, isterse maksimum performansı alacak şekilde kullanabilmesini mümkün kılmaktadır. Gövde rengi seçeneklerinin yanı sıra ön ve arka tekerlek renkleri için de birçok farklı seçeneğe sahip olan MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye; yüksek Alman kalitesi, pratikliği, konforu ve sağlamlığı ile öne çıkmaktadır.


Kısaca MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye

MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye Fiyatlari
 • Alüminyum gövde yapısı
 • Öne doğru katlanabilir sırtlık
 • Kişiye özel üretim
 • 17 renk seçeneği
 • 9,5 kg ağırlık, 130 kg taşıma kapasitesi
 • Bas çıkart özellikli arka tekerlekler
 • Ergonomik oturma minderi
 • Ayarlanabilir oturma yeri yüksekliği, derinliği ve genişliği
 • Ayarlanabilir ağırlık merkezi
 • 3 farklı ön ve arka tekerlek boyutu seçeneği
 • 0 veya 3 derece olmak üzere sırtlık açısı seçenekleri
MEYRA Nano Aktif Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.

Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri
Maksimum Taşıma Kapasitesi 130 kg
Oturma Yeri Derinliği 38-50 cm
Oturma Yeri Genişliği 30-50 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 36-53 cm
Toplam Genişlik 47-67 cm
Toplam Yükseklik 60-97 cm
Ürün Ağırlığı 9,5 kg
Arka Tekerlek 24"/25"/26"
Ön Tekerlek 4"/5"/5,5"