Marka: BREEZY
Ürün Kodu: BREEZY UNIX 2
Stok Durumu: Ön Sipariş
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Breezy Unix 2 Manuel Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Breezy Unix 2 Manuel Tekerlekli Sandalye

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun bir model olan Breezy Unix 2 Manuel Tekerlekli Sandalye, çelik gövde yapısı ile son derece sağlam ve uzun ömürlü bir modeldir. Toplam 18 kilogram ağırlığına sahip olan Breezy Unix 2 Tekerlekli Engelli Sandalyesi, 125 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Üst düzey Avrupa standartlarında üretilmiş olan Breezy Unix 2 tekerlekli hasta sandalyesi, yüksek kalitesi ve sağlamlığı ile öne çıkmaktadır.  Oturma genişliği 38 cm ve 50 cm olmak üzere 2 farklı bedeni bulunan model, birçok kullanıcıya hitap etmektedir. 24" boyutundaki arka tekerlekleri ve 8" boyutundaki dolgu ön tekerlekleri ile dış mekanlarda oldukça konforlu bir sürüş sağlayan model, aynı zamanda oldukça pratik ve sağlamdır. Var olan özelliklerine ek olarak opsiyonel olarak eklenebilen birçok özellik ve aparata sahip olmasıyla özelleştirme imkanı sunan Breezy Unix 2 manuel tekerlekli sandalye, 2 farklı seviyede ayarlanabilir koltuk yüksekliğine ek olarak yukarıya doğru kaldırılabilir kolçakları sayesinde kullanıcının araba veya yatak gibi alanlara tekerlekli sandalyenin yan taraflarından transferini mümkün ve kolay kılmaktadır. Aynı zamanda yumuşak kol dayama pedlerine sahip olan kolçakları, uzun ve kısa olarak iki farklı seçeneğe sahiptir.


Breezy Unix 2 Manuel Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Katlanabilir gövde yapısına ek olarak çıkartılabilir özellikli ayaklıkları sayesinde gerektiği zaman asansör gibi dar alanlarda manevra kabiliyetini arttıran Breezy Unix 2 manuel tekerlekli sandalye, buna ek olarak bas-çıkar özellikli ve kolaylıkla çıkartılabilen arka tekerlekleri sayesinde rahatlıkla depolama ve taşıma imkanı sunmaktadır. Ayrıca ayaklıklarının uzunluğu da ayarlanabilir özellikte olan Breezy Unix 2 tekerlekli hasta sandalyesi, böylece konforunu daha da arttırmaktadır. Opsiyonel olarak eklenebilen, ayak kalkar özelliği, geriye devrilmeyi önleyici anti-tipper tekerlekleri veya pozisyonlandırma kemeri gibi birçok farklı özelliğe de sahip olan model, yüksek kalitesi, konforu ve pratikliği ile Avrupa standartlarında üretilmiş ve son derece dikkat çeken bir tekerlekli engelli sandalyesi modelidir.Kısaca Breezy Unix 2 Manuel Tekerlekli Sandalye 

Breezy Unix 2 Manuel Tekerlekli Sandalye Fiyatları
  • Çelik, katlanabilir gövde yapısı
  • 2 seviyede ayarlanabilir koltuk yüksekliği
  • Yukarıya doğru hareketli, uzunluk seçenekli kolçaklar
  • Uzunluğu ayarlanabilir ve çıkartılabilir ayaklıklar
  • Bas-çıkar özellikli tekerlekler
  • 18 kg toplam ağırlık, 125 kg taşıma kapasitesi
  • Opsiyonel olarak eklenebilir; ayak kalkar özelliği, anti-tipper tekerlekler ve pozisyonlandırma kemeri
Breezy Unix 2 Manuel Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.

Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri
Maksimum Taşıma Kapasitesi 125 kg
Materyal Çelik
Oturma Yeri Derinliği 42 cm
Oturma Yeri Genişliği 38-50 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 47-51 cm
Sırtlık Yüksekliği 40-42 cm
Ürün Ağırlığı 18 kg