Marka: QUICKIE
Ürün Kodu: QUICKIE XENON 2
Stok Durumu: Ön Sipariş
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Quickie Xenon² Katlanabilir Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye

Quickie Xenon 2 Katlanabilir Aktif Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Katlanabilir gövde yapısına sahip olan Quickie Xenon² Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye, yalnızca 8,8 kilogram ağırlığında olup, 110 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Katlanabilen aktif tekerlekli sandalye modelleri arasında en hafifi olan Quickie Xenon² Katlanabilir Aktif Tekerlekli Sandalye, oturma bölgesinin altında kullanılmış olan makas sistemi sayesinde standart manuel tekerlekli sandalye modelleri gibi rahatlıkla katlanabilmektedir. Bu sayede, taşıma ve depolaması oldukça kolay olan model, en küçük araba bagajlarına dahi sığabilecek boyutlara gelmektedir. Kullanıcıya özel olarak tasarlanan Quickie Xenon² Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye, 32-46 cm arasında oturma genişliğine sahiptir. Oturma yeri genişliğine ek olarak, oturma yeri derinliği ve yüksekliği, sırt açısı ve ağırlık merkezi de kullanıcının isteğine göre ayarlanabilmektedir. Bunlara ek olarak 32 farklı renk seçeneğine sahip olan Quickie Xenon² Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye, her zevke hitap edebilen bir modeldir.


Quickie Xenon² Katlanabilir Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye

Tamamen kullanıcısına özel olarak tasarlanan model, sahip olduğu ergonomik oturma minderi ile uzun süreli kullanımlarda dahi yüksek konfor sağlamaktadır. Katlanabilir yapıda olmasına rağmen yüksek kalite ve sağlamlıktaki gövde yapısı sayesinde üst düzey performans sağlayan Quickie Xenon² Ultra Hafif Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye, hem katlanabilir olması hem de yüksek performansa sahip olmasıyla her durum ve isteğe uyum sağlayabilmektedir. Açısı ayarlanabilir olan ayaklığı ile kullanıcının konforunu daha üst seviyeye çıkartan Quickie Xenon² Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye, ayarlanabilir özellikleri sayesinde kullanıcının kendisi için en uygun ayarı yapmasına ve bu sayede hem sürüş hassasiyetini hem de performansını dilediği şekilde sağlayabilmesine imkan tanımaktadır. Avrupa standartlarında üretilmiş olan model, yüksek kalitesi, üst düzey sağlamlığı ve hareket kabiliyetine ek olarak kullanıcıya özel olarak tasarlanmasıyla herkese uyum sağlayan bir model olması ve 32 farklı renk seçeneği ile her zevke hitap etmesiyle son derece dikkat çeken bir aktif tekerlekli sandalye modelidir.

Quickie Xenon 2 Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye Fiyatları 


Quickie Xenon² Katlanabilir Aktif Tekerlekli Sandalye

  • Kullanıcıya özel tasarlanmaktadır
  • 32 farklı renk seçeneği
  • Katlanabilir gövde yapısı
  • 8,8 kg ağırlığı ile sınıfının en hafifi
  • 110 kg taşıma kapasitesi
  • Ergonomik oturma minderi
  • Ayarlanabilir; oturma yeri genişliği, derinliği ve yüksekliği
  • Ayarlanabilir; sırtlık açısı ve ağırlık merkezi
  • Açısı ayarlanabilir ayaklık


 

Quickie Xenon² Katlanabilir Aktif Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.

Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri
Maksimum Taşıma Kapasitesi 110 kg
Oturma Yeri Derinliği 34-50 cm
Oturma Yeri Genişliği 32-46 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 43-50 cm (Ön) 37-50 (Arka)
Sırtlık Yüksekliği 25-47,5 cm
Ürün Ağırlığı 8,8 kg (Seçeneklere göre artabilmektedir)