Marka: QUICKIE
Ürün Kodu: QUICKIE NITRUM
Stok Durumu: Ön Sipariş
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

QUICKIE Nitrum Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye

Quickie Nitrum Aktif Tekerlekli Sandalye Fiyatları
Yalnızca 8,3 kilogram ağırlığına sahip olan Quickie Nitrum Ultra Hafif Aktif Tekerlekli Sandalye; 125 kilogram taşıma kapasitesine sahip, son derece dayanıklı ve konforlu bir modeldir.  Tamamen kullanıcının ölçülerine göre tasarlanan Quickie Nitrum Aktif Tekerlekli Sandalye, maksimum konfor ve performansı sağlayabilmek adına onlarca özelleştirme seçeneği mevcuttur. 75°, 80° ve 85° olmak üzere üç farklı gövde açısı seçeneği bulunan model, 89 farklı oturma yeri genişliği/derinliği kombinasyonuna sahiptir. Aynı zamanda farklı diz mesafesi ve ön tekerlek pozisyonu  opsiyonlarına da sahip olan Quickie Nitrum Aktif Tekerlekli Sandalye, bu opsiyonları sayesinde hem manevra kabiliyetini hem de performansını önemli ölçüde arttırabilmektedir. Yekpare kaşesi ile üst düzey performans sunan model, ultra hafif olması ve buna rağmen son derece dayanıklı olmasıyla oldukça öne çıkmaktadır.

Onlarca farklı oturma yeri derinliği/genişliği kombinasyonuna ek olarak, ayarlanabilir olan ağırlık merkezi ve ön tekerlekleri ile kullanıcısına tamamen uyum sağlayabilen Quickie Nitrum Aktif Tekerlekli Sandalye rahatlıkla katlanabilen sırtlık yapısına sahiptir. Katlanabilir sırtlık yapısına ek olarak tekerlekleri çıkartıldığında 4,9 kilogram ağırlığına düşen model, taşıması ve depolaması son derece kolaydır.  Ön tekerleklerinin profil borularına yerleştirilen LED'ler ile akşam ve düşük ışıklı ortamlarda sürüşü kolaylaştıran model, 3 farklı ışıklandırma moduna sahiptir ve LED ışıklar, şarj edilebilir ve çıkartılabilir Lityum İyon bataryalara sahiptir. 29 farklı gövde rengi seçeneğine sahip olan Quickie Nitrum Adaptif Tekerlekli Sandalye ayrıca döşeme ve jantları için de farklı renk opsiyonlarına sahiptir. Tamamen kişiye özel olarak tasarlanması, ayarlanabilir ağırlık merkezi ve ön tekerlek pozisyonu gibi özelliklere sahip olmasıyla tamamen kullanıcısına uyum sağlayabilen model, aynı zamanda sınıfının en hafif modeli olması ve yüksek performansı ile son derece öne çıkmaktadır.

Kısaca Quickie Nitrum Aktif Tekerlekli Sandalye

Quickie Nitrum Aktif Tekerlekli Sandalye Fiyat

  • Kişiye özel tasarım
  • 89 farklı oturma yeri derinliği/genişliği kombinasyonu
  • 29 farklı renk seçeneği
  • Yalnızca 8,3 kilogram ağırlık
  • 4,9 kilogram transfer ağırlığı
  • Tek el ile kolaylıkla katlanabilir
  • Üç farklı gövde açısı seçeneği
  • Ayarlanabilir ağırlık merkezi ve ön tekerlek pozisyonu
  • LED ışıklandırma sistemi
  • Yekpare şase ile maksimum performans

Quickie Nitrum Aktif Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.