Marka: QUICKIE
Ürün Kodu: QUICKIE F35
Stok Durumu: Ön Sipariş
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Quickie F35 R2 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

Quickie F35 R2 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun bir model olan Quickie F35 R2 Akülü Tekerlekli Sandalye, katlanabilir gövde yapısına sahip pratik bir modeldir. 50 Ah aküleri ile 25 kilometre mesafe kat edebilen Quickie F35 R2 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye, son derece dayanıklı ve sağlam bir gövde yapısına sahiptir. Dayanıklı olduğu kadar konforlu bir model olan Quickie F35 R2 Katlanabilen Akülü Tekerlekli Sandalye, sahip olduğu oturma minderi ile uzun süreli kullanımlarda dahi yüksek konforunu koruyabilmektedir. Aküleri çıkartıldıktan sonra standart bir manuel tekerlekli sandalye modeli gibi katlanabilir olan model, bu sayede oldukça pratiktir. Katlanabilir yapısına ek olarak sahip olduğu çıkartılabilir özellikli ayaklıkları ile asansör gibi dar alanlarda hareket kabiliyetini arttırmasının yanı sıra taşıması ve depolaması son derece kolay bir modeldir. Ayaklıklarının yanı sıra sırt kısmı da çıkartılabilir özellikte olan Quickie F35 R2 Katlanabilir Akülü Hasta Sandalyesiküçük araba bagajlarına dahi sığabilmektedir.
Quickie F35 R2 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Oturma yeri genişliği 52 santimetreye kadar ayarlanabilir olan Quickie F35 R2 Katlanabilir Akülü Engelli  Sandalyesi, ayrıca uzunluğu ayarlanabilir olan kolçakları ile kullanıcının konforunu arttırmaktadır. Oturma genişliğinin ayarlanabilir olmasına ek olarak yüksekliği de ayarlanabilir olan model, kullanıcının kendisi için en konforlu pozisyonu ayarlayabilmesi için bütün olanakları sunmaktadır. Ayaklıklarının içeriye ve dışarıya doğru katlanabilir olması sayesinde gerektiği zamanlarda uzunluğu azaltılabilir olan Quickie F35 R2 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye, kullanıcıyı asansör gibi alanlarda her defasında ayaklıkları çıkartmak gibi bir zahmetten kurtarmaktadır. Ayrıca anti-tipper tekerleklere sahip olan model, bu sayede özellikle rampalarda tekerlekli sandalyenin geriye doğru devrilmesini önlemektedir. 120 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan Quickie F35 R2 Katlanabilen Akülü Tekerlekli Sandalye; Avrupa Standartlarında üretilmesi, yüksek konforu, pratikliği ve kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Quickie F35 R2 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatı


Kısaca Quickie F35 R2 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

  • Katlanabilir gövde yapısı
  • 25 km erim mesafesi, 6 km/sa hız
  • Yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir oturma yeri
  • Yüksekliği ayarlanabilir kolçaklar
  • Çıkartılabilir sırt kısmı
  • Çıkartılabilir ve katlanabilir ayaklıklar
  • Ergonomik oturma minderi
  • 2 renk seçeneği
  • Anti-tipper tekerlekler

Quickie F35 R2 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.


Akülü Sandalye Teknik Özellikleri
Aküler 2x50AH
Gövde Tipi Katlanabilir
Kolçak Yüksekliği 18-30 cm
Maksimum Erim Mesafesi 25 cm
Maksimum Hız 6 km/sa
Max. Taşıma Kapasitesi 120 kg
Oturma Yeri Derinliği 43 cm
Oturma Yeri Genişliği 43-52 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 50 cm
Sırtlık Yükseklik 42,5 cm
Toplam Genişlik 60 cm
Toplam Uzunluk 105 cm( Ayaklıksız 86 cm)