Poylin Medikal San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak ,ürün portföyümüzde bulunan ürünlerimizin kullanıcılarının özel durumunun farkındalığı ile "Teknik Servis" hizmetimizi fazlasıyla önemsiyor ve bu konuda her zaman daha fazlasını gerçekleştirebilmek adına gelişen teknoloji ve eğitim sürecini yakından takip ediyoruz.


Ürünlerimizin kalitesinin yarattığı müşteri memnuniyetini devam ettirebilmek,ürünlerimizi uzun yıllar boyunca güven içerisinde,sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz amacıyla teknik servis ağımızı her geçen gün artırmaktayız.Şu anda İstabul İli AVCILAR ve BAĞCILAR ilçelerinde yer alan 2 teknik servis noktamızın yanı sıra, showroomumuzunda yer aldığı Şirket Merkezimizde teknik servis eğitimi almış çalışanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.


Teknik Servis ihtiyacınız oluştuğunda; Şirket Merkezimizde yer alan temsilcilerimiz ile irtibata geçmeniz halinde,ürününüz hakkında gerekli bilgiler sizlerden alınacak ve teknik servislerimizle yapılacak görüşmelerden sonra; sizlere sorunun çözümü için hareket planı ile ilgili olarak yine aynı Satış Danışmanlarımızca geri dönüş yapılacaktır.Eğer talebiniz yedek parça ise,yine Satış Danışmanlarımız sizlere yardımcı olacak ve anında talep ettiğiniz parçalarla ilgili olarak sizlere gerekli fiyatlandırmayı gerçekleştireceklerdir.
Teknik Servis ve Arıza Tespit


 Teknik Servislerimizde tüm Poylin Medikal markalı Akülü Tekerlekli Sandalye ve Manuel Tekerlekli Sandalyelerin profesyonel bakım ve onarımı yapılmaktadır.

Ekspertiz işlemi A’dan Z’ye ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Garanti kapsamı dışında olan hasar ve tamiratlar için tarafınıza bilgi verilir.Garanti kapsamı içerisindeki tüm müdahalelerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.
20 yıllık uzmanlıkları ve tecrübeleri olan teknik servis personellerimiz ile en kaliteli hizmeti sağlıyor ve servislerimize garanti veriyoruz. Mekanik, elektronik ve programlama konusunda oluşabilecek tüm arızalar 550 m2 lik servisimizde en güncel ve en teknolojik ekipmanlar kullanılarak onarılmaktadır.
 
Motor Tamiri ve Detaylı Bakım
 
Tekerlekli sandalyelerimizde kullanılan tüm Watt çeşitlerindeki motorların; 
Motor / Bobin sargısı,
Yağ arındırma / Sıfırlama,
Şanzıman dişli bakımı onarımı,
Kollektör temizliği ve onarımı,
Kömür yatakları ve karbon fırçaların değişimi,
Tepeden tırnağa komple bakım gibi tüm arızalar ve ihtiyaçlar profesyonel teknik servisimizde en detaylı şekilde yapılmaktadır.
 
Joystick ve Beyin (Sürücü) Tamiri
 
Tüm akülü sandalyelerimizde bulunan kumanda ve beyin olarak adlandırılan sürücülerin tüm elektronik arızaları garantili olarak tamir edilmektedir.
Aynı zamanda cihazların motorlar ile kombinasyonu sağlanır ve en güncel versiyon yazılımı yüklenmektedir.
Kullanımdan dolayı yıpranan ve deforme olan tuş takımı ve toystick körükleri veya darbe sonrası kırılan, çatlayan kasalarda da çözüm imkanı sağlamaktayız.
Soket - bağlantı ve kablo arızaları gibi sorunlarda kalıcı ve estetik onarım sağlıyoruz.
 

Poylin P550 Alüminyum Walker
Poylin P550 Alüminyum  Walker Alüminyum yapısı ile taşıma ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hareketli yapısı ile kullanımlarda ürünü kaldırmadan kolayca kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.  Ergonomik tasarlanmış ve sünger el tutamaçları sayesinde uzun süreli kullanımlarda herhangi bir rahatsızlık yaşamaksızın keyifli kullanım sağlamaktadır.Piyasadaki diğer ürünlerden en büyük farkı çift barlı sisteme sahip olmasıdır.Bu özelliği ile Poylin P550 Alüminyum Walker,çok daha sağlam ..
PY152 2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak
PY152 2 Motorlu Abs Başlıklı Hasta Karyolası ÖzellikleriHastane ve ev kullanıma uygun üretilmiş olan modelimizdir. Genel olarak tüm hasta tipleri için uygun olmak ile birlikte uzun süre yatacak hastalar için öneriyoruz. Bunun sebebi; alüminyum malzemeden üretilmiş yan korkuluklar sınıfının en sağlam ve darbeye dayanıklı korkuluk sistemidir. Hasta korkuluktan güç alabilir, kendini doğrultabilir. Korkuluk sistemi kullanımı oldukça pratik mandallı sistemdir. Üzerinde bulunan iki adet 6000 nm gücünd..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)