Poylin P958C Spastik Çocuk Sandalyesi
Poylin P958C Spastik Çocuk SandalyesiP958C Spastik Çocuk Sandalyesi yatırılabilen sırtlık, tilt pozisyonu ( anne kucağı ), ayak kalkar,ayarlanabilir baş desteği,yan destekler ve kullanıcının düşmesini engelleyici ayak arası desteği ilekonforlu bir sürüş sağlamaktadır.Kullanılan renk,kumaş kalitesi ve uygun fiyatı ile kullanıcılara en iyi hizmeti sunmaktayız. Poylin P958C Spastik Çocuk Sandalyesi P958C modelimiz vucüt fonksiyonları kontrol etmekte güçlük çeken kullanıcılar için özel tasarlanmış o..
Poylin P958Y Yetişkin Spastik Sandalyesi
Poylin P958Y Yetişkin Spastik SandalyesiPoylin P958Y Yetişkin Spastik Tekerlekli Sandalye modelimiz spastik ve vucüd kontrolünü sağlamakta güçlük çeken yetişkin hastalar için tasarlanmıştır. Aranan bir ürün olmasının yanı sıra bir çok spastik kullanıcının da tercih etmiş olduğu bir ürün modelimizdir. Genel de beden ölçülerinin uyumsuzluğu için yetişkin hastalarımızın isteyip de kullanamadığı bu ürünün beden ölçülerini büyüterek bu fonksiyonlardaki ürünü 7'den 70' e her kullanıcının sorunsuz bir..
Poylin P140 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye
Poylin P140 Mutli Fonksiyonel Tekerlekli SandalyePoylin P140 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye modelimiz 40 cm, 45 cm, 50 cm lik seçenekleri ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını ve talep ettikleri konforu tamamıyla karşılayan bir üründür. Uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış koltuk konforuyla birlikte birçok spesifik özelliğide üzerinde bulunduran bu üründe kalitenin ve uygun fiyatın buluştuğu ürün modellerimizden birtanesidir. Aranan ve istenen bir ürün olması sebebiyle geliştirerek sa..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)