Poylin P805 Refakatçi Tekerlekli Sandalye
Poylin P805 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli SandalyePoylin P805 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye modelimiz refakatçi kullanımına uygun olarak yaşlı hastalarımıza önermiş olduğumuz pratik bir üründür. Hafifliği ve kolay katlanması ile de ilgi çeken bu ürünü kolayca katlayıp seyehat için yanınızda taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda grubunda en hafif model olarak da bilinen P805 modelimizde güvenlik için gerekli olan emniyet kemer sistemi, refakatçi fren sistemi, ve acil durum fren sistemi bulu..
Poylin P806 Refakatçi Tekerlekli Sandalye
Poylin P806 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli SandalyePoylin P806 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye modelimiz refakatçi kullanımına uygun olarak yaşlı  ve sandalyesini kendi kullanamayacak durumda olan hastalarımıza önermiş olduğumuz pratik bir üründür. Hafifliği ve kolay katlanması ile de ilgi çeken bu ürünü kolayca katlayıp seyehat için yanınızda taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda grubunda en hafif modellerden birisi olarak da bilinen P806 modelimizde güvenlik için gerekli olan , refakat..
Poylin P807 Orta Tekerlekli Refakatçi Sandalye
Poylin P807 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli SandalyePoylin P807 Orta Tekerlekli Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye modelimiz,hem kullanıcının hemde  refakatçinin kullanımına uygun olarak tasarlayarak geliştirdiğimiz pratik bir üründür. Hafifliği ve kolay katlanması ile de ilgi çeken bu ürünü kolayca katlayıp seyehat için yanınızda taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda grubunda en hafif modellerden birisi olarak da bilinen P807 modelimizde güvenlik için gerekli , refakatçi fren sistemi,..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)