Poylin P958C Spastik Çocuk Sandalyesi
Poylin P958C Spastik Çocuk SandalyesiP958C Spastik Çocuk Sandalyesi yatırılabilen sırtlık, tilt pozisyonu ( anne kucağı ), ayak kalkar,ayarlanabilir baş desteği,yan destekler ve kullanıcının düşmesini engelleyici ayak arası desteği ilekonforlu bir sürüş sağlamaktadır.Kullanılan renk,kumaş kalitesi ve uygun fiyatı ile kullanıcılara en iyi hizmeti sunmaktayız. Poylin P958C Spastik Çocuk Sandalyesi P958C modelimiz vucüt fonksiyonları kontrol etmekte güçlük çeken kullanıcılar için özel tasarlanmış o..
Poylin P970 Çocuk Tekerlekli Sandalyesi
Poylin P970 Çocuk Tekerlekli SandalyePoylin P970 Çocuk Tekerlekli Sandalye çelik şase, silikon dolgu tekerlekler sayesinde dayanıklı ve uzun süreli kullanımlar için tasarlanmıştır.Şase de kullanılan renk ve kumaş deseni ile çocuklar için üretilmiş bir modeldir. Kalite ve uygun fiyat ön planda tutulmuştur.Poylin P970 Çocuk Tekerlekli SandalyeRefakatçi kullanımına uygun tutma kolu,kullanıcının rahat bir sürüş sağlayabilmesi için elektrostatik toz boya kaplı itme çemberi,ayakların geriye düşmesini ..
Poylin P980 Alüminyum Çocuk Sandalyesi
Poylin P980 Çocuk Tekerlekli SandalyesiPoylin P980 Çocuk Tekerlekli Sandalyesi tercih edilen renkler, ayak kalkar, hareketli kolçaklar, katlanabilir şase ve sırt kırma özelliği ile tamamen çocuk kullanıcıları düşünerek imal edilmiştir.   Poylin P980 Çocuk Tekerlekli Sandalyesi Bu modelimiz; Şık dizayn edilmiş, ayak kalkar, hareketli kolçaklar, renkli ve dinamik şase dizaynı başlıca özellilklerindendir.Alışık olduğumuz tekerlekli sandalye modellerimizden farklı olarak biraz eğlence katarak tamam..
Poylin P981 Pediatrik Çocuk Tekerlekli Sandalyesi
Poylin P981 Pediatrik Çocuk Tekerlekli SandalyePoylin'den bir ilk daha. Spina Bifida, Serapral Palsy ve daha bir çok engelli çocuk kardeşlerimiz için özel tasarlanmış ve üretilmiş ürün modelimizdir. Çocuklarımız için standart, ölçüsüz, ayarsız, özelliksiz arabaları kullanmak zorunda kalmaya artık son verelim. Bu model arabamız ile hem çocuğumuz hem de ebevynleri çok rahat edecektir. Alüminyum yapısı ile hem hafif, refekatçi kullanım ayarlı, katlanabilir, sırt kırma özelliği, kaldırım atlam..
Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti
Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti Poylin P990 Buggy Engelli Çocuk Puset modelidir. Tam katlanabilir, çok amaçlı bu engelli çocuk puseti serebral palsili çocuklar başta olmak üzere engelli çocukların günlük yaşamda rahat vakit geçirmelerini sağlamak için tasarlanmış, ekonomik fiyatlı çocuk arabasıdır. Çift yönlü kullanılabilir koltuk ünitesine sahip ve tamamen çıkarılabilir modeldir.  Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti  Serebral Palsili çocuklar başta o..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)