Marka: QUICKIE
Ürün Kodu: QUICKIE TANGO
Stok Durumu: Ön Sipariş
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Quickie Tango Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Quickie Tango Akülü Tekerlekli Sandalye

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun bir model olan Quickie Tango Akülü Tekerlekli Sandalye, yüksek kalitesi ve fonksiyonelliği ile öne çıkan bir modeldir. 40 Ah gücündeki aküleri ile 25 kilometre mesafe kat edebilen Quickie Tango Akülü Hasta Sandalye, son derece güçlü ve kullanışlı bir modeldir. 14" boyutundaki dolgu arka ve 9" boyutundaki dolgu ön tekerlekleri ve sahip olduğu süspansiyon sistemi sayesinde engebeli yol koşullarında dahi yüksek sürüş konforu sağlayabilen Quickie Tango Akülü hasta sandalyesi, ayarlanabilir olan birçok farklı özelliği sayesinde konforunu daha yüksek noktalara çıkartmaktadır. Ayarlanabilir sırt gerginliğine sahip olan model, derinliği ve genişliği ayarlanabilir sırt bölgesine sahiptir. Alman menşei sahibi olan Quickie Tango akülü engelli sandalyesi ayarlanabilir özellikleri ile her kullanıcıya uyum sağlayabilmektedir.
Quickie Tango Akülü Tekerlekli Sandalye

Oturma genişliği 40 cm ile 50 cm arasında ayarlanabilirken, oturma derinliği ise 42,5 cm ile 50 cm arasında ayarlanabilmektedir. Sırtlık ve kolçak yüksekliği de ayarlanabilir özellikte olan Quickie Tango akülü sandalyenin ayaklık açısı da ayarlanabilir özelliktedir. Manuel olarak sırtlık açısı ayarlanabilir olan model aynı zamanda elektrikli tilt özelliğine sahiptir. Tilt özelliği sayesinde, uzun süreli kullanımlardan dolayı kullanıcının kalça bölgesinde biriken basınç ve ağırlığı vücuda yayarak bası yarası oluşumlarını engellemesinin yanı sıra kan dolaşım ve sindirim sisteminin de düzgün çalışmasına oldukça yardımcı olmaktadır. Birçok akülü sandalye modelinin ekstra olarak sunduğu özellikleri standart olarak sunan Quickie Tango Akülü Tekerlekli Sandalye, ayrıca opsiyonel olarak eklenebilen birçok farklı özelliği ile her kullanıcıya uyum sağlayabilmektedir.Kısaca Quickie Tango Akülü Tekerlekli Sandalye

Quickie Tango Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

  • 25 kilometre erim mesafesi
  • Süspansiyon sistemi
  • Genişliği ve derinliği ayarlanabilir oturma bölgesi
  • Yüksekliği ayarlanabilir sırt bölgesi
  • Yüksekliği ayarlanabilir kolçaklar
  • Açısı ayarlanabilir ayaklıklar
  • Manuel ayarlanabilir sırt açısı
  • Elektrikli tilt özelliği 
  • 6 km/sa hız
  • Anti-tipper tekerlekler


Quickie Tango Akülü Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.


Akülü Sandalye Teknik Özellikleri
Aküler 40 Ah
Kolçak Yüksekliği 27-35,5 cm
Maksimum Erim Mesafesi 25 km
Maksimum Güvenli Eğim 10°
Maksimum Hız 6 km/sa
Max. Taşıma Kapasitesi 125 kg
Oturma Yeri Derinliği 42,5-50 cm
Oturma Yeri Genişliği 40-50 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 45 cm
Toplam Genişlik 60 cm
Toplam Uzunluk 110 cm