Marka: POYLİN
Ürün Kodu: P981
Stok Durumu: Ön Sipariş
13.065,00 TL
Vergiler Hariç: 13.065,00 TL

Poylin P981 Tekerlekli Çocuk Sandalyesi

 

Poylin P981 Tekerlekli Çocuk Sandalyesi Fiyatları
Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan Poylin P981 çocuk tekerlekli sandalye alüminyum gövde yapısına sahiptir. Toplam 12 kilogram ağırlığında olan Poylin P981 tekerlekli çocuk sandalyesi 75 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Spina Bifida, Serebral Palsi ve spastik paralizi gibi hareket kabiliyetini engelleyen veya kısıtlayan hastalıklara sahip çocuklar için tasarlanmış olan Poylin P981 pediatrik tekerlekli sandalye, sade yapısı ile oldukça kullanışlı bir modeldir. Ayarlanabilir özellikteki kolçakları ile kullanıcısının konforunu arttıran Poylin P981 engelli çocuk sandalyesi, aynı zamanda çıkarılabilir olan kolçakları ile kullanıcının araba veya yatak gibi alanlara sandalyenin yanlarından transferini mümkün kılıp, kolaylaştırmaktadır. Alüminyum gövde yapısı sayesinde oldukça hafif olan Poylin P981 tekerlekli çocuk sandalyesi aynı zamanda oldukça dayanıklı bir modeldir. Çıkartılabilir kolçaklarına ek olarak sırt kısmı da katlanabilir olan Poylin P981 tekerlekli çocuk sandalyesi, depolaması ve taşıması oldukça kolay bir model olup, en küçük araba bagajlarına bile sığabilmektedir.
 
 
 
 
 

Poylin P981 Çocuk Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ergonomik yapıdaki sırt ve oturma minderleri ile uzun süreli kullanımlarda da konforunu korumayı başaran Poylin P981 tekerlekli çocuk sandalyesi, ayaklıklarındaki baldır destekleri ile kullanıcının ayaklarının geriye düşmesine engel olup konforunu arttırmaktadır. Refakatçilerin kullanımını rahatlatmak için elciklerinin boyu ayarlanabilir olmasının yanı sıra basamak atlatma çubuğu da bulunan Poylin P981 pediatrik tekerlekli sandalye, refakatçi kullanımına da uygun bir modeldir. Son derece güvenli fren sistemine ek olarak çapraz, beş noktalı emniyet kemeri sistemine de sahip olan bu model, oldukça güvenilir bir manuel tekerlekli çocuk sandalyesi modelidir. Tekerlekli sandalyenin arka tarafında bulunan geriye doğru devrilmeyi önleyici anti-tipper tekerleklere de sahip olan Poylin P981 engelli çocuk sandalyesi sınıfının en iyi modelleri arasında yer almaktadır. 

 

 

Poylin P981 Çocuk Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Poylin P981 Tekerlekli Çocuk Sandalyesi Fiyatları
 • Refakatçi Fren Sistemi
 • Alt tekerlek özelliği
 • Kaldırım atlama özelliği
 • Alüminyum ve katlanabilir şase
 • Yükseklik ayarı yapılabilen ve çıkabilen kolçaklar
 • Baldır destekli hareketli ayaklıklar
 • Geriye düşmeyi önleyen denge tekerlekleri
 • Ergonomik oturma ve sırt minderi
 • Kullanıcının ihtiyacına göre aksesuar eklenebilir
 • 26-38 cm oturma genişliği seçenekleri
 • 12 kg ağırlık, 75 kg taşıma kapasitesi
 • Opsiyonel olarak portatif masa eklenebilir
 • Beş noktalı emniyet kemeri

 
 
 
 
 
 
 


Poylin P981 Pediatrik Çocuk Tekerlekli Sandalye GarantiKapsamı


2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
 
 
Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri
Koli Ölçüleri 700×330×690 mm
Konteyner Yükleme Adetleri 150 AD / 20’DC, - 342 AD / 40’HQ
Maksimum Taşıma Kapasitesi 75 kg
Materyal Alüminyum
Oturma Yeri Derinliği 36 cm
Oturma Yeri Genişliği 35 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 44 cm
Sırtlık Yüksekliği 40 cm
Tilt Özelliği Var
Toplam Genişlik 53 cm
Toplam Uzunluk 84 cm
Ürün Ağırlığı 12.00 kg
Kolçak Yüksekliği 18 - 22 cm
Arka Tekerlek 20’’ PU Dolgu
Ön Tekerlek 4’’ PVC Dolgu