Marka: POYLİN
Ürün Kodu: P210
Stok Durumu: Stoklar Tükendi
107.200,00 TL
Vergiler Hariç: 107.200,00 TL

Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalyeengelliler ve hareket güçlüğü çekenler için daha iyi bir seyahat yolu sağlamaya adanmış dahiyane bir ürün olarak sizlere sunulmaktadır. Ürününüze özel telefon aplikasyonu ile de yönetebileceğiniz ve kullanıcısına kimseye bağlı kalmadan tam olarak özgürlük sunabilen bir model olarak Türkiye pazarına sunulmuştur.

 

 

Kullanıcı için günlük yaşamda büyük konfor sağlayan Poylin P210Mobil Uyumlu Özelliği ile kullanıcısına itaat etmektedir. 

 

 

Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, oldukça güvenli ve istikrarlı, hafif yapısı ile yerçekimi stabilizasyon sistemine sahiptir. Hafif yapılı bir tasarım olarak öne çıkan Poylin P210 Robotics'in tüm araba ağırlığının %80'lik bir dilimi 20 cm'lik bir düzlemin altına yerleştirilmiştir. 15° lik bir eğime kadar herhangi bir devrilme yaşanması söz konusu değildir. 

 

 

Dış mekanda birçok sürüş yeteneği, süper yol uygulanabilirliği ile  Poylin P210, maksimum verimlilik ile keyifli bir sürüş deneyimi sunmaktadır. 

 

 

Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Engelli SandalyesiAkıllı Katlanma Sistemine sahiptir. Akıllı katlanma sisteminin çok özel bir hal almasının en büyük etmeni ise katlanabilir seçeneklerinin birden fazla varyasyona sahip olmasıdır.

 

 

Kullanıcısını çok sahneli bir sürüş deneyimi ile tanıştıran Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, tekerleklerinin Yanal Dönüş Özelliği sayesinde engebeli yollarda, hendek geçişlerinde, zorlu hava koşullarına maruz kalmış zeminlerde ( yağmur vs.) zorlanmaksızın keyifli bir kullanım sağlar. Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, sadece üstün engelleri aşma performansına sahip olmakla kalmaz tüm yol koşullarında dahi özgürce seyahat edebilir. ÇimKum veya Özel Yollar ne olursa olsun Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye korkusuzca ilerler. 

 

 

Poylin P210 Engelli Akülü Tekerlekli Sandalyesi, sürüş hızı 0--6km/sa hız ile 25 kilometreye kadar yol kat edebilme gücüne sahip olmasının yanı sıra 120 Kilogram'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. 

 

 

Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, Joystick bölümünde yer alan " Acemi ModuBüyütülmüş JoystickSes Komutu " özellikleri ile geniş kullanıcı kitlesine hitap etmektedir.

 

 

Bu ürünümüz, sadece engellilerin kullanımına özel üretilmesi ve sadece engelliler için satılıyor olma sebebi ile yürülükte olan Katma Değer Kanununun, 17. Maddesinin S bendine göre Katma Değer Vergisi  KDV'den Muaftır.

 

Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye

 

 

 

  *Yanal sürüş özellikli, çok yönlü arazi ön tip tekerlekler: Çok amaçlı tekerlek, birden fazla küçük parçadan oluşmaktadır. Bir bütün olarak ileri geri dönebilen ve her küçük tekerleğin bağımsız bir şekilde yanal olarak dönebilen lastikleri mevcuttur. Tekerleklerin bu özeliği küçük odalarda dahi aracın, esnek bir şekilde kullanımını sağlamakta ve tüm yol koşullarında özgürce bir sürüş sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

                          

  

*Bıraktığında Dur: Yokuş yukarı veya yokuş aşağı olmasına bakılmaksızın, külbütör bırakıldığı anda araç otomatik olarak durmaktadır. Ek bir fren çalışmasına gerek kalmamakla birlikte, elektrik kesintisi yaşansa dahi güvenliği sağlamaktadır. Arka kaymayı önleyici tekerlek yapısı ise ek bir güvenlik katmanı sağlamaktadır. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Güvenli ve İstikrarlı: Üst tarafının hafif yapısı/tasarımı ile tüm araba ağırlığının %80'lik bir dilimi 20 cm'lik bir düzlemin altına yerleştirilmiştir.

 

15° lik bir eğime kadar herhangi bir devrilme yaşanması söz konusu değildir. 

 

 

*Yol engelleriyle kolayca başa çıkar; Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye10 inçlik tekerlek yapısı ile donatılmış,üstün engel geçiş kabiliyetine sahiptir. Hız tümseklerini, çukurları ve küçük adımları kolayca geçebilir ve böylece Poylin P210 yolun karmaşık koşullarında dahi oldukça kolay bir şekilde sürüş sağlar.

 

 

 

 

 

 

*Bağımsız Süspansiyon Sistemi:  Ön tekerleklerde kullanıcıların dengeli sürüş ve rahat hissetmelerini sağlamak için zorlu yollardan ve tümseklerden gelen etkiyi tamponlayan, güçlü burulma özelliğine sahip iki takım süspansiyon yayı bulunur. Ön tekerleklteki çift amortisör yayları, engebeli yol geçişlerinde (çukur,tümsek vb.), rahatsız edici sarsıntıları minimuma indirir ve böylece kullanıcısına mükemmel bir dengeli sürüş konforu sağlar.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobil Uygulama Özelliği:

 

 

Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, telefonunuza indireceğiniz aplikasyon ile;

 

- Otomatik açma/kapama,

- Araç yönünü kontrol etme,

- Normal mod (4,5 km/sa) ve gelişmiş moda (6 km/sa) geçme ayarı,

- Hız seviyesini (orta,düşük,yüksek şeklinde) ayarlama,

 

komutlarını dilediğiniz an yönetebilirsiniz. Sandalye, koltuk gibi başka bir alanda oturma sırasında hiçbir kimsenin yardımına gereksinim duymadan Mobil Uygulama Özelliği sayesinde uzaktan vereceğiniz komutlar ile aracınızı dilediğiniz gibi bulunduğunuz konuma getirtebilirsiniz.

 

                   Otomatik açma/kapama aşamaları

               

 

 

                                                              

                                                                                 

 

 

 

 

*Çıkarılabilir Joystick;kullancı ihtiyacına göre joystick bölümü sol veya sağ bölümünde kullanılabilir.                                                                                  

*Yan Biniş; yan kolunun indirilip/kaldırılabilir özelliği sayesinde kullanıcının yandantransferinimümkün kılar.                                                                         

*Geniş, dengeli ve rahat pedal alnı ekstra bir konfor sağlamaktadır.

*Yardımcı tekerlek; arka yardımcı kaydırmaz tekerlekler sayesinde fren kapalıyken bileyokuş yukarı olarak ileri itilebilir.

 

 

 

 

 

 

*Joystick tasarımı; özellikle yaşlı kullanıcılar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. 

 

 - Acemi modu,

- Büyütülmüş ekran,

- Sesli uyarı,

 

sistemi ile tam bir kullanıcı dostudur.

 

 

 

 

 

 

 

*Dahili Jiroskop Sensörü; Virajlarda aracın dönüş hızı çok yüksek olduğunda ve bu hız tehlike arz ettiğinde jiroskop sensörü otomatik olarak devreye geçererk aracın hızını düşürür.Tam bir kullanıcı dostu olan Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, bu özelliği ile kullanıcısını olası olumsuzluklara karşı koruyarak, güvenliğini sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Ölçü Parametreleri: Oturma alanının, eğim açısı, genişliği, yerden yüksekliği ve diğer verileri ergonomik standartları karşılayarak tasarlanmış olup; uzun süreli oturmada dahi yorulmadan konforlu bir sürüş sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Poylin P210 Robotics Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Oturma Alanı; 7 cm kalınlığında nefes alabilen köpük şeklinde otruma minderi, oturma duruşunu desteklerken vücut kıvrımına mümkün olduğunca uyum sağlar. Bu sayede kaçla bölgesinin oturma alanına eşit bir şekilde yerleşmesiyle beraber rahat bir sürüş keyfi sağlar. Minder döşmesi, nefes alabilen bir yapıda olduğundan dolayı terleme yapmaz ve kendini sürekli yeni hava ile tazeler.

 

 

 

 

 

 

*Poylin P210, tek hamlede katlanır ve araba bagajlarına kolaylıkla sığabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Banyo Tuvalet Sandalyesi
Oturma Yeri Derinliği 42 cm.
Oturma Yeri Genişliği 42 cm.
Akülü Sandalye Teknik Özellikleri
Aküler 20 Amper Lityum İyon Pil
Katlanır genişlik 59 cm.
Maksimum Engel Atlama 10 cm.
Maksimum Erim Mesafesi 25 km.
Maksimum Güvenli Eğim 15 Derece
Rolatör
Genişlik 59 cm.
Uzunluk 93 cm.
Yükseklik 100,5 cm