Marka: POYLİN
Ürün Kodu: P208
Stok Durumu: Stoklar Tükendi
75.375,00 TL
Vergiler Hariç: 75.375,00 TL

Poylin P208 Hafif Akülü Sandalye


Poylin P208 Katlanabilir Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye FiyatlarıHem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan Poylin P208 Katlanabilir Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, alüminyum gövde yapısından oluşan son derece konforlu ve pratik bir modeldir. 2x250 gücündeki motoru ile 25 kilometre mesafe kat edebilen Poylin P208 akülü engelli sandalyesinin toplam ağırlığı yalnızca 28 kilogramdır. 150 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan Poylin P208 akülü hasta sandalyesi, 10" boyutundaki dolgu arka ve 7" boyutundaki dolgu ön tekerlekleri ile son derece konforlu dış mekan kullanımı sunmaktadır. Maksimum 7km/sa hıza ulaşabilen Poylin P208 katlanabilir akülü sandalye, aküleri tekerlekli sandalyenin her iki yanında bulunduğu için standart manuel tekerlekli sandalye modelleri gibi rahatlıkla katlanabilmektedir. Sırt kısmı ve ayaklıkları da katlanabilir olan bu model, depolaması ve taşıma oldukça kolay, en küçük araba bagajlarına bile sığabilecek bir akülü sandalye modelidir. 
 
 

 

Poylin P208 Ultra Hafif Lityum Akülü Sandalye Genel Özellikleri

Terletme yapmayan ve hava delikli oturma ve sırt kısmı ile uzun süreli kullanımlarda dahi üst düzey konfor sağlayabilen Poylin P208 Hafif Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalyenin sırt ve oturma bölgesinin gerginliği de kullanıcının isteğine ve rahatlığına göre ayarlanabilmektedir. Hareketli kolçakları sayesinde kullanıcının araba veya yatak gibi eşya ve alanlara tekerlekli sandalyenin yanlarından transferini mümkün kılan ve kolaylaştıran Poylin P208 akülü engelli sandalyesi, pratik ve konforlu olduğu kadar güvenli de bir modeldir. Emniyet kemerine ek olarak elektromanyetik fren sistemine de sahip olmasıyla son derece güvenli bir sürüş sağlayan Poylin P208 akülü hasta sandalyesi, alt kısmında bulunan sepetiyle kullanıcının eşyalarını kolaylıkla taşıyabilmesine de imkan vermektedir. Üst düzey konfor ve pratiklikle sunulmuş olan Poylin P208 katlanabilir akülü sandalye, güçlü motoru ile değerini pekiştirmiş ve böylece grubunun en dikkat çeken modellerinden bir tanesi olmuştur.
Poylin P208 Katlanabilir Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Kısaca Poylin P208 Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Poylin P208 Katlanabilir Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

  • Terletme yapmayan, hava delikli oturma ve sırtlık bölgesi
  • 2x8 Ah Akü, 2x250W motor ve 25 km erim mesafesi
  • Gerginliği ayarlanabilir sırtlık ve oturma bölgesi
  • Katlanabilir ve alüminyum şase
  • Elektromanyetik fren sistemi
  • Sırt kırılma özelliği
  • Haraketli kolçaklar
  • Katlanabilir Ayaklıklar
  • Bakım gerektirmeyen Lityum pil sistemi
 
 
 
 
 
 

Poylin P208 Ultra Hafif Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir. 
 
 
 
 
Akülü Sandalye Teknik Özellikleri
Aküler 2xDC 24V, 8 AH Lityum İyon Pil
Arka Tekerlek 10" PU Filled
Gövde Tipi Katlanır Gövde
Kolçak Yüksekliği 24 cm
Kontrol Aygıtı Joyistik Brushless Dual-Drive Rocker Contreller
Maksimum Engel Atlama 10 cm
Maksimum Erim Mesafesi 25 km
Maksimum Güvenli Eğim 12°
Maksimum Hız 7 km/sa
Materyal Alüminyum
Max. Taşıma Kapasitesi 150 kg
Motorlar 2xDC 24V, 250W
Ön Tekerlek 7" PU Filled
Oturma Yeri Derinliği 45 cm
Oturma Yeri Genişliği 43 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 46 cm
Şarj Cihazı 2 Amp Off-Board
Sırtlık Yükseklik 42 cm
Toplam Genişlik 65 cm
Toplam Uzunluk 95 cm
Toplam Yükseklik 93 cm
Ürün Ağırlığı 28 kg