Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P200 Ekonomik Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P200 Ekonomik Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Poylin  P200 Katlanabilir  Ekonomik Akülü Tekerlekli Sandalye, kuruluş ilkelerimiz doğrultusunda ; kullanıcıların temel ihtiyaçlarının değerlendirilerek ,piyasanın en kullanışlı,en konforlu ve ekonomik ürünlerinden bir tanesi olacak şekilde güncellenerek,yeni dizaynı ve aparatları ile sizlerin beğenisine sunulnulmuştur. Yeni Poylin P200 modelimizde piyasada kullanıcıların en çok talep ettiği “Sırt Yatar” özelliği e..
Poylin P268 Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P268 Akülü Sandalye Genel Özellikleri Poylin P268 Akülü Tekerlekli Sandalye Modelimiz, konforlu, sırt yatarlı ve ayarlanabilir kaptan koltuklu, çıkarılabilir ve kalkabilir kollar, dayanıklı ayaklık paletleri ve geriye düşmeyi engelleyici denge tekerleği, 900 Watt (450W X 2) güçlü motor özellikleri vardır. 55 Amper Aküsü ile daha güçlü ve daha uzun mesefelerde yol alabilmektedir. Oldukça kullanışlı, dayanıklı, konforlu ve arazi tip bir akülü sandalyedir. 150 Kg taşıma kapasite..
Poylin P206 Ultra Hafif Akülü Sandalye
Poylin P206 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli SandalyePoylin P206 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz,standart akülü sandalyelere güçlü bir alternetif olarak tasarlanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur.Poylin P206 standart akülü sandalyelerin; kullanım yoğunluğuna göre ortalama 8-12 ayda bir değişmesi gereken akü sorununu  ve katlamak gerektiğinde bağlantılarının sökülerek katlanması sorunlarını ortadan kaldıran bir modeldir. Poylin P206 hafif alüminyum malzemeden üretilm..
Poylin P207 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P207 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Poylin P207 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye odelimiz hafif alüminyum malzemeden üretilmiştir. Ağırlığı 25 kg olan bu ürünün taşıması, depolaması oldukça kolaydır. Lityum pil sistemi kullanılan bu üründe uzun süreli, kaliteli, sağlıklı sürüşler yapmanız mümkündür. Hassas ve yeni tasarım olan joystick sistemi sayesinde güvenli kontrol sağlayıp sorunsuz bir şekilde kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Aynı&nb..
Poylin P208 Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P208 Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye Poylin P208 Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz engelli hastalara ve yürüme zorluğu yasayanlara göre tasarlanmış pratik katlanabilen, hafif alüminyum malzemeden üretilmiş bir modelimizdir.150 Kg taşıma kapasitesi ile kullanıcıların güvenini tam olarak kazanmış bir ürün olmasının yanında birçok genel ve teknik özelliğide bulunduran bir modeldir. Kilo problemi yaşayan engelli hastalarım..
Poylin P209 Small Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P209 Small Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye   Poylin P208 Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz engelli hastalara ve yürüme zorluğu yasayanlara göre tasarlanmış pratik katlanabilen, hafif alüminyum malzemeden üretilmiş bir modelimizdir.150 Kg taşıma kapasitesi ile kullanıcıların güvenini tam olarak kazanmış bir ürün olmasının yanında birçok genel ve teknik özelliğide bulunduran bir modeldir. Kilo problemi yaşayan engelli ..
Poylin P209 XL Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P209 XL Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye Poylin P209 XL Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz kilolu engellilere ve hastalara göre tasarlanmış pratik katlanabilen, hafif alüminyum malzemeden üretilmiş bir modelimizdir. Büyük tekerlek ebatları ve 180 Kg taşıma kapasitesi ile kullanıcıların güvenini tam olarak kazanmış bir ürün olmasının yanında birçok genel ve teknik özelliğide bulunduran bir modeldir. Kilo problemi yaşa..
Poylin P220 Çocuk Akülü Sandalye
Poylin P220 Akülü Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, iç ve dış kullanıma uygun olarak tasarlanmış, katlanabilir, özel tasarımı sayesinde uzun ömürlü çocuklar için ideal akülü tekerlekli sandalyelerden biridir. Poylin P220 Akülü Çocuk Tekerlekli Sandalyesi  Katlanabilir şase sistemi sayesinde kullanıcının ve refakatçinin kolaylıkla depolama ve muhafaza etmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda P220 modeli özel olarak üretilip kullanıcının kilo, boy vb. ölçüleri baz alınarak imaalat ile 1..
Poylin P278 Ultra Güçlü Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P278 Ultra Power Akülü Tekerlekli SandalyePoylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz engebeli, stabilize ve zor arazi şartlarına uygun olup zorlu şartlar için tasarlanmıştır. 2X600 Watt motor gücüne sahip bu ürünün 2X24V-75 AH jel akü gücü bulunmaktadır. Güçlü akü ve motorları sayesinde engebeli ve patika yolları sorunsuz olarak kat eder. Kullanımı rahat, yüksek hızlı ve konfor koltuklu olan Poylin P 278 modelimiz de güçlendirilmiş ışıklandırma far sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda..
Poylin P288 Multi Fonksiyonel Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P288 Multi Fonksiyonel Akülü Tekerlekli Sandalye Poylin P288 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz arazi şartlarına uygun , engebeli araziler için uygun olan alanlar için tasarlanmıştır. 2 X 450 Watt motor gücüne sahip bu ürünün 2 X 24 V 55 AH jel akü bulunmaktadır. Elektrikli sırt yatar,tilt özelliği ve elektrikli ayak kalkar özelliği ile kullanımı rahat , hızlı ve konforlu olan ürünümüzde güçlendirilmiş ışıklandırma far sistemi de mevcuttur. Aynı zamand..
Poylin P301 Ultra Lüks Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P301 Ultra Lüks Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye Poylin P301 ultra lüks ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye modelimiz akülü sürüş, akülü asansör ve akülü ayağa kalkış sistemlidir. Tüm hareketli sistemleri Motorlu piston sistemi ile olarak dizayn edilmiştir. Ergonomik oturma ve sırt minderi, baldır ve baş desteği, özel güvenlik sistemleri, konforlu amotisör sistemi, çelik jantlı özel ön ve arka tekerlekleri sayesinde hem iç mekan hem de dış mekan da rahatlıkla kulla..
Poylin PSCT Midi Scooter
Poylin PSCT Midi Scooter Şık tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile (Sarı-Gri-Mavi-Kırmızı) her kullanıcıya hitap eden Poylin Akülü Engelli Scooterı kullanımı kolay, dayanıklı ve güçlü bir modeldir. Kullanıcının konforu üzerine tasarlanmış Poylin Scooter modelimizin 135 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Güçlü motorları ve yüksek aküleri sayesinde uzun mesafeli sürüş imkanı sunan Poylin Akülü Engelli Scooterın maksimum 40 km erim mesafesi vardır. Havalı tekerlekleri sayesinde sarsıntıl..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)