media
08.10.2020

Poylin P990 Buggy Engelli Bebek Puseti

Poylin medikalengelli dünyasında birçok farklı tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modelleri ile engelli bireylerin yanında olmaya ve yeni ürünler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ürün koleksiyonu oldukça geniş olan Poylin Medikal’in engelli ürünleri arasında Engelli Bebek Puseti ve farklı çocuk tekerlekli sandalyesi modelleri de görebilirsiniz.

Read More
media
28.09.2020

Poylin P981 Pediatrik Tekerlekli Sandalye

Poylin medikal kuruluşundan bu yana tüm engellilere hizmet veren bir firma olmuştur. Engellilik durumu ne yazık ki bazen doğuştan da olabiliyor. Bu sebeple çocuklar ve bebekler içinde ayrı engelli tekerlekli sandalye ve  engelli bebek arabası alanında da özenle çalışıp hizmet veren Poylin medikal ürünlerinde ki hassasiyetini Pediatrik tekerlekli sandalye grubunda da ön planda tutmuştur.  Spina BifidaSerapral Palsy ve daha bir çok engelli çocuk kardeşlerimiz için üretmiş olduğu Poylin P981 Pediatrik tekerlekli sandalyeden biraz bahsedelim..


Read More
media
media
18.08.2020

İç İçe Geçebilen Hastane Tipi Transfer Sandalyesi

Poylin medikalengelli bireyler haricinde tüm ürünleri ile hastane,kurum ve kuruluşların da ilk tercihi.. Tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye koleksiyonunun çeşitliliği ile farklı alternatifler sunan Poylin medikal engelli kullanıcıların ve bağışçıların yanı sıra hastanelerinde tercih ettiği bir marka. Türkiye'nin her yerinde (hastane,belediye,vakıf ve dernek vb.) olan Poylin medikal bu sefer de 'İç İçe Geçebilen Hastane Tipi Transfer Sandalyesi' ile karşımıza çıktı. 

Read More
media
media
20.07.2020

Yenilenen Tasarımı İle Yeni P200 Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin medikal kuruluşundan bu yana yeniliklere açık ve "Değişmeyen tek şey değişimdir" ilkesini ürünlerine yansıtan yenilikçi bir marka . Ürünlerini müşteri istek ve taleplerine göre yeniden tasarlayan, standart alışılagelmiş tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modellerinin dışına çıkan , dünyayı ve piyasayı yakından takip edip ürünlerine yansıtan bir firma olmaya devam ediyor.


Read More
media
media
30.06.2020

PY160 2 Motorlu Ahşap Ev Tipi Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak

Bilindiği üzere karyola veya hasta karyolası özellikleri itibarı ile evde hasta bakımıhasta bakımına yardımcı ekipmanlar olarak hasta karyolası kullanımında hem bakıcı hem de hasta için önem arz etmektedir. Poylin medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye yanı sıra hasta karyolası ve hasta yatakları olarakta hizmet vermekte. Ürün çeşitliliği ile her engelli bireye veya yaşlı kullanıcılara hitap eden Poylin medikal, ürün koleksiyonunda bulunan tüm ürünleri için ayrı bir özen ile çalışıyor. Tekerlekli Sandalye ve akülü tekerlekli sandalye yanı sıra  hasta karyolaları ve hasta yatakları gurubu ile de birçok kullanıcın yanında. 

Read More
media
30.06.2020

Poylin Lüks Rollatör Grubunda da En İyisi

Poylin Medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye grubunun yanında yürüme grubunda da (walker - yürüteç - rollatör gb.) birçok ürün çeşidini ürün koleksiyonunda bulunduruyor. Ürün çeşitliliği ve her türlü ihtiyaca göre doğru ürünü bünyesinde bulunduran Poylin medikal tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye ile birlikte rollatör  ve walker modellerinde de en çok tercih edilen markaların başında geliyor.

Read More
media
18.06.2020

Poylin Medikal Manuel Tekerli Sandalye Grubu

Sektörün öncü ismi olan POYLİN MEDİKAL ürün grupları ile göz doldurmaya devam ediyor. Poylin medikal, Manuel tekerlekli sandalye grupları ile engellilerin engel durumlarının tamamına hizmet verebiliyor. Parapleji tetrapleji sp kas hastalıkları ve diğer nörolojik hastalıklar vb. hizmet verdikleri alanların sadece bazıları. Poylin Medikal, Manuel tekerlekli Sandalye gruplarında,Refakatçi kullanımına uygun, kullanımı kolay fren sistemleri, kullanıcı transferindeki en ince detaylara kadar düşünüyor ve bu detayları asla atlamadan üretimlerini tamamlıyor ve tekerlekli sandalye sektöründe hizmet veriyor. 

Read More
media
18.06.2020

Poylin P957 Hafif Manuel Tekerlekli Sandalye

Günümüzde hafif manuel tekerlekli sandalye denilince Poylin Medikalin  vazgeçilmez tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P957 hafif manuel tekerlekli sandalye ilk akla gelen ürünlerden birtanesi. 2016 yılından bu yana üretimde olan ve geliştirilen Poylin P957 hafif manuel tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını giderebilecek konforlu bir ürün. 


Read More
media
09.06.2020

Poylin Medikal Tüm Kadrosu ile Değerlendirme Toplantısında

Poylin Medikalİstanbul Merkez ofisinde, diğer illerdeki bölge satış yöneticilerinin de katılımı ile  8 Haziran ve 9 Haziran tarihlerinde yapmış olduğu 2020 yarı yılını değerlendirmek ve yeni projeler  ile ilgili görüşmeler yapmak için Merkez ofiste buluştu.

Read More
media
02.06.2020

Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin Medikal ürünlerini incelemeye aldığımızda görüyoruz ki her sandalyesi ayrı bir önem ve ayrı bir özellik taşımakta. Standart ve alışılagelmiş modeller haricinde üretim çalışmaları yapan Poylin Medikal akülü tekerlekli sandalye alanında da oldukça başarılı. Tüm ürünlerinde aynı özenle çalışan poylin medikal'in en çok beğenilen ve talep gören akülü tekerlekli sandalyesi olan Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalyesi'ni müşteri talep ve isteklerine göre geliştirip son derece güçlü bir araç örneğini bizlere sunuyor.

Read More