media
media
20.07.2020

Yenilenen Tasarımı İle Yeni P200 Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin medikal kuruluşundan bu yana yeniliklere açık ve "Değişmeyen tek şey değişimdir" ilkesini ürünlerine yansıtan yenilikçi bir marka . Ürünlerini müşteri istek ve taleplerine göre yeniden tasarlayan, standart alışılagelmiş tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye modellerinin dışına çıkan , dünyayı ve piyasayı yakından takip edip ürünlerine yansıtan bir firma olmaya devam ediyor.


Read More
media
media
30.06.2020

PY160 2 Motorlu Ahşap Ev Tipi Hasta Karyolası + 4 Parçalı Yatak

Bilindiği üzere karyola veya hasta karyolası özellikleri itibarı ile evde hasta bakımıhasta bakımına yardımcı ekipmanlar olarak hasta karyolası kullanımında hem bakıcı hem de hasta için önem arz etmektedir. Poylin medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye yanı sıra hasta karyolası ve hasta yatakları olarakta hizmet vermekte. Ürün çeşitliliği ile her engelli bireye veya yaşlı kullanıcılara hitap eden Poylin medikal, ürün koleksiyonunda bulunan tüm ürünleri için ayrı bir özen ile çalışıyor. Tekerlekli Sandalye ve akülü tekerlekli sandalye yanı sıra  hasta karyolaları ve hasta yatakları gurubu ile de birçok kullanıcın yanında. 

Read More
media
30.06.2020

Poylin Lüks Rollatör Grubunda da En İyisi

Poylin Medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye grubunun yanında yürüme grubunda da (walker - yürüteç - rollatör gb.) birçok ürün çeşidini ürün koleksiyonunda bulunduruyor. Ürün çeşitliliği ve her türlü ihtiyaca göre doğru ürünü bünyesinde bulunduran Poylin medikal tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye ile birlikte rollatör  ve walker modellerinde de en çok tercih edilen markaların başında geliyor.

Read More
media
18.06.2020

Poylin Medikal Manuel Tekerli Sandalye Grubu

Sektörün öncü ismi olan POYLİN MEDİKAL ürün grupları ile göz doldurmaya devam ediyor. Poylin medikal, Manuel tekerlekli sandalye grupları ile engellilerin engel durumlarının tamamına hizmet verebiliyor. Parapleji tetrapleji sp kas hastalıkları ve diğer nörolojik hastalıklar vb. hizmet verdikleri alanların sadece bazıları. Poylin Medikal, Manuel tekerlekli Sandalye gruplarında,Refakatçi kullanımına uygun, kullanımı kolay fren sistemleri, kullanıcı transferindeki en ince detaylara kadar düşünüyor ve bu detayları asla atlamadan üretimlerini tamamlıyor ve tekerlekli sandalye sektöründe hizmet veriyor. 

Read More
media
18.06.2020

Poylin P957 Hafif Manuel Tekerlekli Sandalye

Günümüzde hafif manuel tekerlekli sandalye denilince Poylin Medikalin  vazgeçilmez tekerlekli sandalye modeli olan Poylin P957 hafif manuel tekerlekli sandalye ilk akla gelen ürünlerden birtanesi. 2016 yılından bu yana üretimde olan ve geliştirilen Poylin P957 hafif manuel tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını giderebilecek konforlu bir ürün. 


Read More
media
09.06.2020

Poylin Medikal Tüm Kadrosu ile Değerlendirme Toplantısında

Poylin Medikalİstanbul Merkez ofisinde, diğer illerdeki bölge satış yöneticilerinin de katılımı ile  8 Haziran ve 9 Haziran tarihlerinde yapmış olduğu 2020 yarı yılını değerlendirmek ve yeni projeler  ile ilgili görüşmeler yapmak için Merkez ofiste buluştu.

Read More
media
02.06.2020

Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin Medikal ürünlerini incelemeye aldığımızda görüyoruz ki her sandalyesi ayrı bir önem ve ayrı bir özellik taşımakta. Standart ve alışılagelmiş modeller haricinde üretim çalışmaları yapan Poylin Medikal akülü tekerlekli sandalye alanında da oldukça başarılı. Tüm ürünlerinde aynı özenle çalışan poylin medikal'in en çok beğenilen ve talep gören akülü tekerlekli sandalyesi olan Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalyesi'ni müşteri talep ve isteklerine göre geliştirip son derece güçlü bir araç örneğini bizlere sunuyor.

Read More
media
02.06.2020

Poylin P268 Akülü Tekerlekli Sandalye

Günümüzde akülü tekerlekli sandalye modelleri, engelli dostlarımızın hayatını oldukça kolaylaştıran ve hayatlarının önemli bir parçası haline gelen bir ürün olmaktadır. Gün geçtikçe gelişen akülü tekerlekli sandalye modelleri 7'den 70'e uygun bir şekilde tasarlanmakta ve kullanıcıya göre farklılıklar göstermektedir. Kullanıcının engel durumuna, kullanılacak bölgeye göre ve aktifliğine göre de çeşit çeşit alternatifi bulunan akülü sandalyeler  donanım olarak oldukça geliştirilmiş. 

Read More
media
26.05.2020

Poylin P967 Multifonksiyonel Alüminyum Tekerlekli Sandalye

Poylin Medikal kuruluşu itibari ile müşterilerin istek ve dileklerine göre Tekerlekli Sandalye koleksiyonunu genişletmeye yönelik ar-ge çalışmaları yaparak doğru ürün temin etmek üzerine hassas çalışmalar yapmaktadır. Tüm dünyadaki farklı markaların tekerlekli sandalye modellerini göz önüne alarak hem kullanıcıyı hem refakatçiyi memnun edecek üretim çalışmaları oldukça başarılı sonuçlar alıyor. Poylin Medikal  standart hafif alüminyum tekerlekli  sandalyelerden biraz daha farklı ve özellikli olarak geliştirdiği Poylin P967 Multifonksiyonel Alüminyum Tekerlekli Sandalye modelini en fonksiyonel,en güvenli ve en konforlu Hafif Alüminyum Tekerlekli Sandalye modeli olarak karşımıza çıkartıyor.

Read More
media
17.05.2020

Poylin P120 Manuel Tekerlekli Sandalye

Manuel tekerlekli sandalyeler kullanım açısından hem kullanıcıya hem de yeri geldiğinde refakatçisine de kullanım kolaylığı sağlayabilmelidir. Poylin medikal tüm sandalyelerinde aynı özeni göstererek her modelinde hem kullanıcıyı hem de refakatçiyi düşünerek çalışmış olduğunu görüyoruz.

Read More