media
media
media

Poylin medikal, kuruluşundan bu yana her ürününde ayrı bir özen ile çalışıp, her müşterisine ayrı özen gösteriyor.  En önemli ilkelerinden biri olan müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi sayesinde engellibağışçı veya bayileri ile yakından ilgilenen Poylin Medikal tüm müşterilerine destek olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Yalova'da "Sevgi Tüm Engelleri Aşar" diyerek yola çıkan 3 arkadaş, büyük bir yardım kampanyası başlattı. "Yalovalı Anneler ve Bebekleri" sayfasının  başlattığı bu kampanyaya "Kelebek Etkisi" adı verildi. Her bir detayı kalbe dokunan, Fulya, Aydan ve Seda Hanım'ın büyük bir başarı gösterdiği bu gecede çeşitli organizasyonlar da gerçekleşti. Engelliler için düzenlenen bu gecede Marco Paşa müzikali sahnelenirken, engelliler tarafından yapılan tablolar açık artırmayla satışa çıkarıldı.  Valilik, Yalova Belediyesi ve Yeni Yaşam Engelliler Derneği’nin desteklediği gecede aynı zamanda kermes düzenlemesi ve müzik dinletisi de gerçekleşti. Gece engelliler tarafından yapılan tabloların açık artırma usulü satışıyla devam etti. Gecede ayrıca engeliler için tekerlekli sandalye ve  akülü tekerlekli sandalye dağıtımı yapıldı. Program Marco Paşa müzikaliyle sona erdi. 

3 arkadaşın başlattığı bu bağış kampanyasında toplanan gelir, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştı. Bu büyük organizasyonda misafir olan Poylin medikal, tekerlekli sandalye ve akülü tekerlekli sandalye bilgilerini davetlilerle paylaştı.

Poylin markasının Türkiye genelinde 500'ü aşkın satış noktası ve internet üzerindeki yetkili satış noktalarından ürün temin edebilirsiniz  Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her tekerlekli sandalye , yürüme grubu , banyo tuvalet sandalye grubu ve akülü tekerlekli sandalyeler tüm ürünlerinin arkasında olan Poylin Medikal ürün garantisi altındadır. 

Daha farklı modelleri incelemek için Poylin Medikal firmasının Poylin Resmi Web  Sitesini inceleyebilir veya Poylin Medikal Merkez Ofislerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Poylin Medikal
D-100 Güney Yanyolu No:41
Denizköşkler, AVCILAR / İSTANBUL
 HARİTAYI GÖSTER
Telefon:
+90 212 6941020
+90 542 3559632
+90 530 2774636
Comments: 0

No comments

Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*