media
media
media

Türkiye engelli vatandaş sayısının yüksek olduğu ülkeler arasında yer almaktadır. Poylin Medikal,  engelli bireylerin yaşama katılmalarını sağlamak için 2016 da bu şirketi kurmuş ve bireylerin ihtiyaçlarına en uygun tekerlekli sandalye üretim yapan ve taleplerini doğru şekilde karşılayan bir firma olmuştur.

Duyarlılık ve farkındalık konusunda da gelişmekte olan toplumumuz, gün geçtikçe engelli kişiler hakkında hayatın onlara getirdiği zorluklar konusunda nelere ihtiyaç duydukları ile alakalı daha bilgililer. Bu doğrultuda yapılan bağışlar ise de zamanla artmıştır. Tekerlekli sandalye bağışında Poylin Medikal gerek bilgisi gerek ürünleri ile de bağışçıya destek olmakta. Tekerlekli sandalye, engellinin hayatını kolaylaştırması için ebatlarının, tasarımlarının ve özelliklerinin tamamen kişiye özgü olması gerektiğini savunan ve kişinin gerçekten ihtiyacını karşılayabilecek olmasını da dikkat ediyor. Gelen tekerlekli sandalye bağış taleplerinde öncelikle bağışı yapan bağışçıların kişi ve fiziksel bilgelerini alıp engelli bireyin ihtayıcına göre tekerlekli sandalye sunan Poylin Medikal personellerinin amacı; hem bağışçıyı hem de kullanıcıyı memnun etmek. Çünkü alınan ürün bağış yapılan kişinin hayatını kolaylaştırması adına ne kadar önemli ise tedavi süresinde kişi için o kadar önemlidir. Bu sayede bağışçılar, yapılan bireysel veya kurumsal tekerlekli sandalye bağışlarının doğru kişilere ve en yararlı olacak şekilde iletildiğini bilerek, huzur içinde yardımda bulunuyorlar.  Bir çok belediye, hastane, dernek, vakıf, kurum ve kuruluşların tercihi olan Poylin medikal gelen talepleri doğru orantıda karşıladığı için geri dönüşler de ona göre gurur verici oluyor. Çoğunlukla bağış yapılan noktalardan birisi haline gelen Müge Anlı Tatlı Sert programına ve Esra Erol programları da oldukça tercih edilen ve halk tarafından güven kazanmış bir program olduğunu biliyoruz. Bu stüdyolar, aktif bir şekilde Poylin medikal araçlarının devamlı teslimat yaptığı bir nokta haline gelmiş. Sizlerde eğer Tekerlekli Sandalye bağışı yapmak istiyorsanız ve tekerlekli sandalye fiyatları ve diğer medikal ürün fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız poylin medikal merkez ofisleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Poylin Markasının Türkiye genelinde 500'ü aşkın satış noktası veya internet üzerinden yetkili satış noktalarından ürün temin edebilirsiniz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her tekerlekli sandalye , yürüme grubu ve akülü tekerlekli sandalye ürününün arkasında olan Poylin Medikal ürün garantisi altındadır.


Daha farklı modelleri incelemek için Poylin Medikal firmasının Poylin Resmi Web Sitesini inceleyebilir veya Poylin Medikal Merkez ofislerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Poylin Medikal
D-100 Güney Yanyolu No:41
Denizköşkler, AVCILAR / İSTANBUL
 HARİTAYI GÖSTER
Telefon:
+90 212 6941020
+90 542 3559632
+90 530 2774636
Comments: 0

No comments

Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*