Marka: POYLİN
Ürün Kodu: P209 XL
Stok Durumu: Stoklar Tükendi
100.500,00 TL
Vergiler Hariç: 100.500,00 TL

Poylin P209 XL Ultra Hafif Akülü Sandalye

 

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan Poylin P209 XL Katlanabilir Ultra Hafif Akülü Sandalye modeli son derece pratik ve konforlu bir akülü sandalye olarak öne çıkmaktadır. Yalnızca 33 kilogram ağırlığa sahip olan Poylin P209 XL akülü engelli sandalyesi 180 kilogram taşıma kapasitesi ile kilolu kullanıcıların da sahip olabileceği bir modeldir. 2x250W gücündeki motoru ve tam dolu aküleri ile tek seferde 30 kilometre mesafe kat edebilen Poylin P209 XL akülü hasta sandalyesi, 12" PU dolgu arka ve 7"PU dolgu ön tekerlekleri ile dış mekanlarda da son derece konforlu bir sürüş sunmaktadır. Aküleri her iki yan tarafında bulunduğu için standart manuel tekerlekli sandalyeler gibi rahatlıkla katlanabilen Poylin P209 XL katlanabilen akülü sandalye, sırt kısmının da katlanabilir özellikte olması sayesinde depolaması ve taşıması son derece kolay ve küçük araba garajlarına dahi sığabilen bir akülü tekerlekli sandalye modelidir. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Poylin P209 XL Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Alüminyum gövde yapısı sayesinde son derece pratik bir akülü sandalye modeli olan Poylin P209 XL Katlanabilir Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye, aynı zamanda oldukça konforlu ve güvenli bir modeldir. Terleme yapmayan, hava delikli oturma ve sırt bölgesinin aynı zamanda gerginliğinin ayarlanabiliyor olmasıyla uzun süreli kullanımlarda dahi yüksek konfor sağlayan Poylin P209 XL akülü engelli sandalyesi, yukarıya doğru hareketli kolçakları ile kullanıcının araba veya yatak gibi alanlara tekerlekli sandalyenin yan taraflarında transferini mümkün kılıp, kolaylaştırmaktadır. Emniyet kemerine ek olarak elektromanyetik fren sistemine de sahip olan Poylin P209 XL akülü hasta sandalyesi, sağlam alüminyum gövde yapısı sayesinde oldukça dayanıklı bir modeldir. Oturma bölgesinin altında bulunan sepet ile kullanıcının eşyalarını yanında taşımasını da kolaylaştıran Poylin P209 XL katlanabilen akülü sandalye sağlam motoru ve tekerlekleri ile zor şartlarda dahi konforlu sürüşler sağlamaktadır. Ergonomik oturma minderi ve sırt kısmı ile uzun süreli kullanımlarda da yüksek konfor sağlamasının yanı sıra oldukça güvenli ve pratik bir model olan Poylin P208 XL akülü hasta sandalyesi, tüm bu özellikleri ile oldukça yüksek talep gören akülü sandalye modelleri arasındadır.
 

 

Kısaca Poylin P209 XL Ultra Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye 

Poylin P209 Katlanır Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları
  • Terletme yapmayan hava delikli oturma ve sırtlık bölgesi
  • 2 x 10 Ah Aküler, 2 x 250W motor ve 30 km erim mesafesi
  • Gerginliği ayarlanabilir sırtlık ve oturma bölgesi
  • Katlanabilir ve alüminyum şase
  • Elektromanyetik fren sistemi
  • Sırt kırılma özelliği
  • Hareketli kolçaklar
  • Katlanabilir ayaklıklar
  • Bakım gerektirmeyen Lityum pil sistemi 
 
 
 
 
 
 

Poylin P209 XL Ultra Hafif Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir. 
 
 
 
Akülü Sandalye Teknik Özellikleri
Aküler 2 × 10 AH Lityum
Arka Tekerlek 12" PU Dolgu
Fren Elektromanyetik
Gövde Tipi Katlanabilir
Katlanır genişlik 33 cm
Kolçak Yüksekliği 25 cm
Kontrol Aygıtı Joyistik Avrupa Tipi 2A
Maksimum Engel Atlama 12 cm
Maksimum Erim Mesafesi 30 km
Maksimum Güvenli Eğim 12°
Maksimum Hız 7.0 km/sa
Materyal Alüminyum
Max. Taşıma Kapasitesi 180.00 Kg
Motorlar 2×DC, 24V 250W
Ön Tekerlek 8’’(200×50 mm) PU Dolgu
Oturma Yeri Derinliği 44 cm
Oturma Yeri Genişliği 46 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 48 cm
Şarj Cihazı 2 Amp Off-Board
Sırt Yatma Derecesi -
Sırtlık Yükseklik 47 cm
Toplam Genişlik 70 cm
Toplam Uzunluk 104 cm
Toplam Yükseklik 96 cm
Ürün Ağırlığı 33 Kg
Kolçakarası Genişlik 55 CM