Marka: POYLİN
Ürün Kodu: P206
Stok Durumu: Stoklar Tükendi
Bilgi Alın
  • Email

    info@poylin.com.tr

  • Phone

    P.tesi- C.tesi: 09:00 - 17:00
    +90 (212) 694 1020

İletişim Formu

Poylin P206 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P206 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz,standart akülü sandalyelere güçlü bir alternetif olarak tasarlanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur.Poylin P206 standart akülü sandalyelerin; kullanım yoğunluğuna göre ortalama 8-12 ayda bir değişmesi gereken akü sorununu  ve katlamak gerektiğinde bağlantılarının sökülerek katlanması sorunlarını ortadan kaldıran bir modeldir. Poylin P206 hafif alüminyum malzemeden üretilmiştir. Ağırlığı 26 kg olan bu ürünün taşıması, depolaması oldukça kolaydır.Tek hamdelede hiçbir bağlantısını sökmeden katlanabilir yapısıyla; tüm araçların bagajlarına kolaylıkla sığmaktadatır.Kolay katlanabilir ,hafif ve portatif yapısı ile sizlere planlama yapmadan daha özgür bir yaşamın kapılarını açmaktadır. Lityum pil sistemi kullanılan bu üründe uzun süreli, kaliteli, sağlıklı sürüşler yapmanız mümkündür. Hassas ve yeni tasarım olan joystick sistemi sayesinde güvenli kontrol sağlayıp sorunsuz bir şekilde kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zaman da iç ve dış alanlarda da kullanımı oldukça kolay ve sağlıklıdır. İç alan kullanımlarında  yüksek manevra kabiliyeti ve ufak hacimli olması. Dış alan kullanımlarında ise güçlü motor sistemi ve engebeli yol koşullarına uygun tekerlek boyutları kullanım kolaylığı sağlar.
  
Poylin P206 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye
 
Alüminyum ve katlanabilir şasesi sayesinde hem hafif hemde portatif bir şekilde ürünü muhafaza edip depolayabilirsiniz. Güçlü motor sistemleri ve lityum pil sistemi ile uzun süreli kullanımlarda sorunsuz ve konforlu yol kat edebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan hassas ve yeni tasarım olan joystick'i ile manevra kabileyetleri oldukça yüksektir. Güvenli kullanım için elektromanyetik fren sistemi kullanılmıştır. Ürün ağırlığı sadece 26 Kg'dır. Refakatçilerin ve kullanıcıların tercih sebeplerinden biride ürünün bu denli hafif ve kullanışlı olmasıdır.
  
Poylin P206 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri
 
Terletme yapmayan hava delikli oturma bölgesi
Terletme yapmayan hava delikli sırtlık bölgesi
Gerginliği ve yüksekliği ayarlanabilir sırtılık bölgesi
Katlanabilir ve Alüminyum şase
Elektromanyetik fren sistemi
Hareketli ,yüksekliği ayarlanabilir kolçaklar
Ayaklık katlanabilir
Lityum pil sistemi (Bakım gerektirmez)
 
Poylin P206 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı
 
2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.


Akülü Sandalye Teknik Özellikleri
Aküler 24V 10 AH Lityum Pil
Arka Tekerlek 12" PU Dolgu
Gövde Tipi Alüminyum
Kolçak Yüksekliği 27-31 cm
Kontrol Aygıtı Joyistik Brush Controller
Maksimum Engel Atlama 10 cm
Maksimum Erim Mesafesi 10 km
Maksimum Güvenli Eğim 12'
Maksimum Hız 6,4 km/sa
Motorlar 2*DC , 24 V 200 Watt
Ön Tekerlek 8" PU Dolgu
Oturma Yeri Derinliği 42 cm
Oturma Yeri Genişliği 43 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 55 cm
Şarj Cihazı 2 amp-off board 6-8 saat
Sırtlık Yükseklik 40-60 cm
Toplam Genişlik 65 cm
Toplam Uzunluk 112 cm
Toplam Yükseklik 99 cm
Ürün Ağırlığı 26 kg