Marka: MEYRA
Ürün Kodu: MEYRA ICHAIRMCBASIC
Stok Durumu: Ön Sipariş
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

MEYRA IChair MC Basic Akülü Tekerlekli Sandalye

Meyra IChair Mc Basic Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Hem iç hem dış mekan kullanımlarına son derece uygun bir model olan Meyra IChair MC Basic Akülü Tekerlekli Sandalye, Alman menşeili ve yüksek kalitesiyle öne çıkan bir modeldir. 2 x 40 Ah değerindeki aküleri ve 2 x 180 motorları ile 25 kilometre erim mesafesine sahip olan IChair MC Basic Akülü Hasta Sandalyesi, 120 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 12,5" boyutundaki arka ve 9" boyutundaki yüksek kalitede ön tekerlekleri ile engeli yol koşullarında dahi konforlu bir sürüş sağlayan Meyra ICHair Akülü Engelli Sandalyesi, hem ev içerisinde hem dışarıda kullanılabilecek ideal bir modeldir. Yalnızca 59 cm toplam genişliğe sahip olan model, dar alanlarda dahi yüksek hareket ve manevra kabiliyetine sahiptir. 43 ve 55 cm arasında ayarlanabilir olan koltuk genişliğine ek olarak 40 cm ve 53 cm arası ayarlanabilir olan oturma yeri derinliğine sahip olan Meyra IChair MC akülü sandalye kullanıcısına uyum sağlayabilen, son derece konforlu bir modeldir.


MEYRA IChair MC Basic Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ayarlanabilir koltuk genişliği ve derinliğine ek olarak yüksek konfordaki oturma minderine sahip olan IChair MC Basic akülü engelli sandalyesi, uzun süreli kullanımlarda dahi yüksek konforunu sağlamayı başarmaktadır. Çıkartılabilir kolçaklara sahip olan model, böylece hem katlandıktan sonraki boyutunu daha da küçültür hem de gerektiği zaman kullanıcının araba veya yatak gibi alanlara tekerlekli sandalyenin yan taraflarından transferini mümkün kılmaktadır. Ayrıca çıkartılabilir ve katlanabilir ayaklıklara sahip olan IChair MC Basic akülü hasta sandalyesi depolaması ve taşıması oldukça kolay bir modeldir. 5 dereceli hız ayarı olan ve 6 km/sa hıza sahip olan model, sahip olduğu aydınlatma sistemi sayesinde düşük ışıklı ortamlarda da sürüşü kolay kılmaktadır. Yüksek ürün kalitesi, konfor, pratiklik ile hem iç hem dış mekanlarda kullanıma uygun olan Meyra IChair MC akülü hasta sandalyesi Almanya'da üretilmiş olan ve oldukça dikkat çeken bir modeldir. 


Kısaca MEYRA IChair MC Basic Akülü Tekerlekli Sandalye

Meyra IChair MC Basic Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları
  • 25 km erim mesafesi, 6km/sa hız
  • Katlanabilir gövde yapısı
  • Yalnızca 59 cm genişlik ile yüksek hareket kabiliyeti
  • 43-55 cm arası ayarlanabilir oturma yeri genişliği
  • 40-53 cm arası ayarlanabilir oturma yeri derinliği
  • Yüksek konforlu oturma minderi
  • Çıkartılabilir kolçak ve ayaklıklar
  • Işıklandırma sistemi


MEYRA IChair MC Basic Akülü Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Akülü Sandalye Teknik Özellikleri
Aküler 2 x 45 AH
Arka Tekerlek 12"
Kolçak Yüksekliği 24-35 cm
Maksimum Güvenli Eğim 8,5°
Maksimum Hız 6 km/sa
Max. Taşıma Kapasitesi 120 kg
Motorlar 2 x 18W
Ön Tekerlek 12"
Oturma Yeri Derinliği 40-53 cm
Oturma Yeri Genişliği 43-55 cm
Sırt Yatma Derecesi -10° ile +30° arasında
Sırtlık Yükseklik 50 cm
Toplam Genişlik 59 cm
Toplam Uzunluk 111 cm
Ürün Ağırlığı 81 kg
Yükseklik 101